Trwa ładowanie...
d1f6j09

Na Pradze Północ rusza pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego

Oferta jest całkowicie bezpłatna, a uczestnikami zaopiekują się trenerzy oraz zawodnicy zespołu Crusaders Warszawa. Zajęcia będą się odbywały na boisku DOSiR przy ul. Kawęczyńskiej 44.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Pradze Północ rusza pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego
(WawaLove.pl)
d1f6j09

- Chcemy pokazać, że futbol amerykański to bezpieczny i rodzinny sport, który nie tylko wspaniale wpływa na rozwój fizyczny i uczy pracy zespołowej, ale także buduje charakter, wpaja wartości oraz przyzwyczaja do odnoszenia zwycięstw i przyjmowania porażek w życiu. Dzieci i młodzież, które tak jak my poczują pasję do tego wspaniałego sportu, mają możliwość dołączenia do drużyny Crusaders Juniors i regularnych treningów w ciągu roku. - mówi Marcin Miszczak, prezes Crusaders Warszawa, organizator Otwartej Akademii Futbolu Amerykańskiego.

Aby wziąć udział w treningach trzeba zapisać się tutaj albo pojawić się bezpośrednio w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji Praga Północ. Zajęcia dla dzieci do 12 roku życia odbywają się w poniedziałki i piątki od 12:00 do 14:00. Ponadto od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 16:00 organizowane są treningi dla młodzieży, która ukończyła 13 lat. Akademia Futbolu Crusaders Warszawa potrwa do 28 sierpnia.

d1f6j09

Podziel się opinią

Share
d1f6j09
d1f6j09