Trwa ładowanie...
14-07-2015 12:53

Na Pradze Północ rusza pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego

Oferta jest całkowicie bezpłatna, a uczestnikami zaopiekują się trenerzy oraz zawodnicy zespołu Crusaders Warszawa. Zajęcia będą się odbywały na boisku DOSiR przy ul. Kawęczyńskiej 44.

Share
Na Pradze Północ rusza pierwsza w Polsce Akademia Futbolu AmerykańskiegoŹródło: WawaLove.pl
dbwxwrb

- Chcemy pokazać, że futbol amerykański to bezpieczny i rodzinny sport, który nie tylko wspaniale wpływa na rozwój fizyczny i uczy pracy zespołowej, ale także buduje charakter, wpaja wartości oraz przyzwyczaja do odnoszenia zwycięstw i przyjmowania porażek w życiu. Dzieci i młodzież, które tak jak my poczują pasję do tego wspaniałego sportu, mają możliwość dołączenia do drużyny Crusaders Juniors i regularnych treningów w ciągu roku. - mówi Marcin Miszczak, prezes Crusaders Warszawa, organizator Otwartej Akademii Futbolu Amerykańskiego.

Aby wziąć udział w treningach trzeba zapisać się tutaj albo pojawić się bezpośrednio w Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji Praga Północ. Zajęcia dla dzieci do 12 roku życia odbywają się w poniedziałki i piątki od 12:00 do 14:00. Ponadto od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 16:00 organizowane są treningi dla młodzieży, która ukończyła 13 lat. Akademia Futbolu Crusaders Warszawa potrwa do 28 sierpnia.

dbwxwrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbwxwrb
Więcej tematów