Trwa ładowanie...
dc7ccgn

Na plażę w okolicach Ustki morze wyrzuciło ciało dziecka. To zaginiona 7-letnia Nikola?

• Na plaży w Orzechowie, kilka kilometrów od Ustki znaleziono ciało • Według portalu ustka24.info są to zwłoki dziecka • W niedzielę na plaży w Ustce zaginęła 7-letnia dziewczynka
Share
dc7ccgn

Około godziny 12:00 na plaży w Orzechowie znaleziono ciało. Według portalu ustka24.info są to zwłoki dziecka. Ciało znalazły na plaży spacerujące w tej okolicy plażowiczki. - Dostaliśmy informacje od osób, które spacerowały na plaży o tym, że znaleziono zwłoki. Na miejscu pracują już policjanci i prokurator - poinformował kom. Robert Czerwiński ze słupskiej policji.

Śledczy nie potwierdzili czy jest to ciało 7-letniej Nikoli, która zaginęła w niedzielę na plaży w Ustce. Jednak z nieoficjalnych informacji TVP Info wynika, że jest to ciało dziewczynki. Dziewczynka do wody miała wejść na chwilę i tylko do kolan, bo z uwagi na wiatr i fale obowiązywał zakaz kąpieli. Obok dziecka stał jej ojciec. Na rękach trzymał młodszego brata. Odwrócił się tylko na moment.

dc7ccgn

Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły rezultatów. Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poinformował we wtorek, że ponieważ nie znaleziono dziewczynki w morzu rozpoczęto sprawdzanie obszarów wzdłuż plaży i okolic.

Z kolei w Łebie tata z synem i córką weszli do morza mimo zakazu kąpieli i wywieszonej czerwonej flagi. Ratownikom udało się wyciągnąć z wody 12-letniego chłopca i mężczyznę, który wymagał reanimacji. Dziewczynka utopiła się, jej ciało zostało odnalezione po akcji poszukiwawczej.

dc7ccgn

Podziel się opinią

Share
dc7ccgn
dc7ccgn
Więcej tematów