Trwa ładowanie...
d1oewy0
d1oewy0
mtv

MTV na Ibizie: słońce, muzyka, zabawa


29 sierpnia podczas całonocnego party MTV w miejscowości San Rafael na Ibizie - w słynnym klubie Le Privilege zagrają najlepsi didżeje. Nie zabraknie takich mistrzów konsolety jak Roger Sanchez, Carl Cox, Tod Terry i gwiazd kalibru Faithless oraz Basement Jaxx.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1oewy0

Roger Sanchez, który w Polsce gościł na jednej z imprez MTV 20 klubowych Night, będzie gospodarzem tegorocznej edycji MTV Ibiza. Będzie on przeprowadzał wywiady z artystami i imprezowiczami. Sam także stanie za gramofonami. Z kolei Faithless zaprezentuje kawałki z najnowszego, trzeciego albumu "Outrospective".

Dopełnieniem oszałamiającego show jednego z najpopularniejszych producentów Carla Coxa, będzie występ legendarnego didżeja i producenta zarazem - Toda Terry'ego. Przejmie on konsoletę i zaprezentuje swoje spojrzenie na Smooth US House, a także funkujące brzmienia ze wschodniego wybrzeża. Do grona gwiazd festiwalu dołączy nowe odkrycie sceny taneczno-klubowej - włoski zespół Planet Funk.

W tym roku, pod patronatem MTV zorganizowany będzie także cykl imprez towarzyszących MTV Ibiza 2001. Pod hasłem "MTV Ibiza 2001 Club Tour" w całej Europie odbędą się specjalne koncerty organizowane w najlepszych klubach. Jedną z gwiazd cyklu będzie FATBOY SLIM.(kar)

d1oewy0

Podziel się opinią

Share

d1oewy0

d1oewy0
Więcej tematów