Trwa ładowanie...
kristina

Mrowiny. Miał bronić Jakuba A. Zrezygnował i będzie reprezentować matkę Kristiny

- Mama Kristiny zleciła mi prowadzenie sprawy. Będę reprezentował ją jako pokrzywdzoną - poinformował mec. Sebastian Kujacz. Jakub A. ma już nowego obrońcę. Mec. Katarzyna Bórawska poinformowała w jego imieniu, że 22-latek brał leki psychotropowe i żałuje tego, co zrobił.

Share
Mrowiny. Miał bronić Jakuba A. Zrezygnował i będzie reprezentować matkę Kristiny
Źródło: Policja dolnośląska
d3ycf23

- W imieniu Jakuba A. chciałabym przeprosić rodziców pokrzywdzonej Kristiny, jej rodzeństwo i całą rodzinę - powiedziała w rozmowie z TVN24 mec. Katarzyna Bórawska.

Jej zadaniem będzie obrona 22-latka podejrzanego o zamordowanie 10-letniej Kristiny z Mrowin. Dodała, że Jakub A. wyraża "żal i skruchę".

- Prosi także o niedokonywanie ocen moralnych jego czynów z uwagi na fakt, że od ponad roku uczęszczał na terapię psychologiczną. Dodatkowo leczył się na własną rękę środkami psychotropowymi - dodała.

d3ycf23

Zabójstwo Kristiny. Jej matki będzie bronił mec. Sebastian Kujacz

Nie wiadomo, czy mec. Bórawska złożyła zażalenie na tymczasowy areszt zastosowany wobec mężczyzny.

Matkę Kristiny będzie reprezentował mec. Sebastian Kujacz. Prawnik zostal wcześniej wyznaczony z urzędu do obrony Jakuba A. Złożył jednak prośbę o zwolnienie go z tego obowiązku.

- Mama Kristiny zleciła mi prowadzenie sprawy. Będę reprezentował ją jako pokrzywdzoną, a w przyszłości - przed sądem - będziemy występować jako oskarżyciele posiłkowi - powiedział. W rozmowie z "Faktem" zaznaczył, że zna się z kobietą od wielu lat.

10-letnia Kristina z Mrowin nie wróciła ze szkoły do domu. Jej ciało znaleziono w pobliskim lesie. Miała liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Sprawca próbował upozorować gwałt na dziewczynce.

Źródło: TVN24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ycf23

Podziel się opinią

Share
d3ycf23
d3ycf23
Więcej tematów