Trwa ładowanie...
d3nyt4k

Monika Olejnik ujawnia. Otrzymała propozycję z "Wprost"

Po artykule we „Wprost” o Kamilu Durczoku nie milkną komentarze, czy taka publikacja powinna ujrzeć światło dzienne. Głos w sprawie zabrała także Monika Olejnik. Dziennikarka ujawniła, że kilka miesięcy temu dostała propozycję zastąpienia Sylwestra Latkowskiego na stanowisku redaktora naczelnego „Wprost”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Olejnik ujawnia. Otrzymała propozycję z "Wprost"
(PAP, Fot: Stach Leszczyński)
d3nyt4k

Tekst tygodnika o redaktorze naczelnym „Faktów” TVN wywołał duże kontrowersje. Wynika z niego, że Kamil Durczok przebywał w mieszkaniu, gdzie znaleziono dużo opakowań ze śladami białego proszku oraz materiały pornograficzne.

Monika Olejnik – podobnie jak wielu innych dziennikarzy – krytycznie oceniła tę publikację. - Uważajcie, co wrzucacie do śmietnika, zbliża się redaktor Latkowski... – napisała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. I ujawniła: - Kilka miesięcy temu wydawca "Wprost" proponował mi stanowisko redaktor naczelnej tygodnika. Dobrze, że jej nie przyjęłam. Musiałabym dziś biegać po cudzych mieszkaniach i grzebać ludziom w szufladach.

 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))

Oznacza to, że propozycję otrzymała już w czasie, gdy redaktorem naczelnym tygodnika był Sylwester Latkowski. Czy dziennikarka Radia Zet otrzymała ofertę po aferze taśmowej? – Napisałam to, co napisałam i nic więcej nie będę mówić – powiedziała WP Olejnik.

d3nyt4k

Zobacz, co mówi Olejnik o swoich dziennikarskich początkach:

Magda Kazikiewicz, Wirtualna Polska

d3nyt4k

Podziel się opinią

Share
d3nyt4k
d3nyt4k
Więcej tematów