"Moim zdaniem Macierewicz jest niepoczytalny"

Moim zdaniem Macierewicz jest niepoczytalny. Tymi słowy Stefan Niesiołowski skomentował w "Kropce nad I" w TVN24 słowa Antoniego Macierewicza, który mówił, że sytuacja w której "ginie cała elita i odcięta zostaje głowa narodu" jest "wypowiedzeniem wojny".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stefan Niesiołowski
Stefan Niesiołowski (PAP, Fot: Paweł Kula)

- Jeśli wziąć to na poważnie, to jego zdaniem jesteśmy w stanie wojny z Rosją, bo Rosja zamordowała głowę państwa - mówił Niesiołowski i słowach Macierewicza. - To kompletny nonsens. Jak może polski poseł mówić, że państwo polskie się nie wywiązało z badania przyczyn katastrofy! Jest komisja Millera...

- Jak można mówić, że wrak nie jest przebadany, jak jest przebadany. Jak można mówić, że czarne skrzynki nie są przebadane, jak są - mówił Niesiołowski.

W niedzielę Antoni Macierewicz mówił w Krośnie: "Czymże innym jest sytuacja, w której ginie cała elita, w której odcięta zostaje głowa narodu? To jest wypowiedzenie wojny, nawet, jeżeli kolejny atak będzie odłożony o rok, dwa, pięć, to trzeba sobie zdawać sprawę - to jest wypowiedzenie wojny".

Polub WP Wiadomości