Trwa ładowanie...

Moc pokazów specjalnych na VERVA Street Racing

Motoryzacyjne show sezonu zamieni Stadion Narodowy w dakarową pustynię. 20 września, oprócz interdyscyplinarnej rywalizacji światowych mistrzów kierownicy, widzowie zobaczą kilkudziesięciu kierowców i kilkaset niecodziennych maszyn, które już rozgrzewają się przed największą motoryzacyjną imprezą w kraju.

Moc pokazów specjalnych na VERVA Street RacingŹródło: D.Kramski/LIVE
d3h5kvq
d3h5kvq

VERVA Street Racing, podczas swojej jubileuszowej piątej edycji, zaskoczy wszystkich fanów motoryzacji (i nie tylko!) ogromem atrakcji. Tuż po otwarciu bram wejściowych na trybuny, publiczność podczas części Pre Show rozgrzewać będą pokazy towarzyszące. Zobaczymy m.in. pościg amerykańskich radiowozów, przejazd Chevroletów lowriderów w asyście cheerleaderek czy pokaz jazdy precyzyjnej w wykonaniu słynnego brytyjskiego kaskadera Paula Swifta.

Motoryzacja niejedno ma imię. Dlatego już od pierwszej edycji VERVA Street Racing imprezie towarzyszy bogaty i wypełniony do ostatniej sekundy program, aby dostarczyć publiczności niezapomnianych wrażeń. W tym roku fani motosportu będą mieli okazję zobaczyć m.in. widowiskowy Destruction Race, który będzie zwieńczeniem rywalizacji mistrzów. – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

Główne show VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym to przede wszystkim rajdowa Bitwa Mistrzów w sześciu kategoriach. Nowatorski format show opierać się będzie na połączeniu motoryzacji z muzyką z najwyższej półki. Pomiędzy dakarowymi rundami, w trzech setach muzycznych wystąpi na żywo światowa gwiazda funku – zespół Jamiroquai, który wykona swoje największe hity. Pustynny tor zostanie również sprawdzony przez najlepszych żużlowców. Będzie to debiut czarnego sportu na arenie Stadionu Narodowego. Adrenaliny nie zabraknie także podczas pokazu skuterów śnieżnych, freestylowych quadów i akrobacji FMX. Na koniec Chryslery, Buicki, Lincolny i Cadillaki zmierzą się w wyścigu Destruction Race – zwycięzcą zostanie najmniej poobijany samochód.

Impreza rozpocznie się od Pit Party, czyli otwarcia parku maszyn, który zbudowany zostanie na zewnętrznej promenadzie Stadionu Narodowego. Posiadacze limitowanej puli biletów przez prawie cztery godziny będą mogli spacerować i podziwiać ponad 300 samochodów i motocykli rozstawionych w 13 strefach tematycznych, m.in. Dakar, Wyścigów i Rajdów, Legend Motoryzacji, American Dream czy Malowanych Ciężarówek. Podczas Pit Party odbędą się także specjalne pokazy driftu Kuby Przygońskiego, stuntu oraz FMX. Nie zabraknie także najdroższych i najbardziej pożądanych perełek, takich jak Ferrari, Bentley, Aston Martin czy Porsche. W trakcie tej części imprezy dostępni dla swoich fanów będą słynni
kierowcy, z którymi będzie można porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i zdobyć autograf. Dotyczy to właścicieli puli pierwszych 15 tys. sprzedanych biletów.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Harmonogram VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym:
14:00-18:00 – Pit Party (wejście tylko do 17:00),
19:00-20:00 – Pre Show – pokazy towarzyszące,
20:00-22:00 – Główne Show VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym.

d3h5kvq

Impreza, którą będzie można zobaczyć w Warszawie, to interdyscyplinarna rywalizacja mistrzów sportów motorowych, w której zmierzą się zespoły Polski i reszty świata. Kierowcy z obu drużyn (m.in. Adam Małysz i Kuba Przygoński, dwukrotny mistrz świata WRC Marcus Grönholm, zwycięzca Rajdu Dakar Carlos Sainz, Marc Coma, Helder Rodrigues i wielu innych) konkurować będą na pustynnym torze na płycie Stadionu Narodowego. Muzyczną energię, podczas występu na żywo, zapewni funkowy zespół Jamiroquai ze swoim motoryzacyjnie zapalonym liderem - Jay Kay’em. W ramach pokazów towarzyszących zobaczymy akrobacje na motocyklach FMX, skaczący skuter śnieżny, wyścigi kosiarek, przejazdy monster trucków i wiele innych. Show zwieńczy Destruction Race.

[

w tresci[8].jpeg
w tresci[8].jpeg

]( http://corto.www.wp.pl/as/vsr_link_w_tresci.html )

Ceny biletów kształtują się następująco:
- sektory G: normalny 49 zł/ulgowy 34 zł,
- sektory C: normalny 69 zł/ulgowy 48 zł,
- sektory D: normalny 109 zł/ulgowy 76 zł.

Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl. Bilety z wejściem na Pit Party zostały już wyprzedane.

d3h5kvq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h5kvq
Więcej tematów