Trwa ładowanie...
d2h5swr
d2h5swr
radiostacja

Moblogi DJ-ów na witrynie Radiostacji

Słuchacze Radiostacji mogą teraz spojrzeć na świat oczami DJ'ów
znanych z anteny. Jest to możliwe dzięki moblogom, nowemu serwisowi
na radiostacja.pl, gdzie najpopularniejsze głosy Radiostacji za
pomocą telefonów komórkowych zamieszczają zdjęcia i krótkie filmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2h5swr

Materiały wraz z krótkim komentarzem przesyłane są na witrynę internetową. Witryna Radiostacji umożliwia użytkownikom nie tylko słuchanie radia w dowolnym miejscu za pomocą sieci, zajrzenie do jego wnętrza za pomocą kamer internetowych, ale także wyjście na ulicę wraz z DJ'ami, spojrzenie na świat ich oczami i swobodne wyrażenie opinii na temat tego co widzą.

O pokoleniu słuchaczy Radiostacji mówi się nie bez racji m-generation - uważa Jaga Ford - Dyrektor Marketingu grupy Eurozet. Telefon komórkowy jest dla niego nie tylko najbardziej naturalnym narzędziem komunikacji, a wręcz zjawiskiem popkulturowym. Naszym celem jest, aby Radiostacja rozmawiała ze słuchaczami ich językiem o wszystkim, co dla nich ważne.

Projekt moblogów został opracowany przez agencję Mobijoy! - grupa One-2-One w ramach kompleksowego projektu komunikacji interaktywnej realizowanej dla Radiostacji i grupy Eurozet. W jego ramach w pierwszym kwartale 2007 uruchomiono nową witrynę internetową, która jest ciągle wzbogacana o nowe funkcjonalności.

d2h5swr

Podziel się opinią

Share

d2h5swr

d2h5swr
Więcej tematów