Trwa ładowanie...
d1bwab5
d1bwab5
x-news/TVN 24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Młodzieżówka PO uderza w Andrzeja Dudę. Happening "Klatki dla Polaków"

Członkowie młodzieżówki PO urządzili we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Łodzi happeningi, w trakcie których zamknęli się w klatkach. Akcja "Klatki dla Polaków" to protest przeciwko wpisowi Janusza Wojciechowskiego na Twitterze, ale również - jak mówią młodzi aktywiści - przestroga przed rządami Andrzeja Dudy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1bwab5

Szef sztabu prezydenta Komorowskiego Robert Tyszkiewicz wpisy Wojciechowskiego określił jako "skandaliczne". Jak powiedział dziennikarzom, taka wypowiedź Wojciechowskiego, który - jak mówił - "chce prezydenta Polski zamykać w klatce, jest dobrą okazją, by powiedzieć Polakom: 'spójrzcie, kto wybiera się do władzy'". - Jest dobrą okazją, by zapytać Andrzeja Dudę, dla którego Janusz Wojciechowski jest jednym ze współpracowników, czy ma już przygotowane klatki, także dla tych, którzy nie wierzą w zamach smoleński, nie podzielają poglądów ojca dyrektora, czy dla tych, którzy mają dzieci z in vitro - wyliczał Tyszkiewicz.

d1bwab5

Podziel się opinią

Share

d1bwab5

d1bwab5
Więcej tematów