Trwa ładowanie...

Miriam Shaded: mamy w Europie wojnę. Celem jest wybicie Europejczyków

- Trzeba wprowadzać takie mechanizmy, które się wprowadza w trakcie wojny, bo my mamy w Europie wojnę. Koalicjanci islamu i islamizacji godzą się na to - uważa Miriam Shaded po ostatnich zamachach w Hiszpanii.

Share
Miriam Shaded: mamy w Europie wojnę. Celem jest wybicie Europejczyków
Źródło: WP.PL
d5mynzw

W zamachach terrorystycznych w Hiszpanii zginęło 14 osób. Do ataków przyznało się tzw. Państwo Islamskie. Prezes fundacji Estera skomentowała sytuację w Europie w programie "Minęła 20" w TVP Info.

Według Miriam Shaded w Europie toczy się wojna radykalnego islamu z niewiernymi. – Mówimy o walce radykalnego islamu z niewiernymi. Jest to przede wszystkim walka cywilizacyjna – mówiła. Dodała, że islamiści zabijają też osoby, które ich zdaniem niedostatecznie wyznają islam, czyli nie podzielają radykalnej wizji religii.

„Nie wpuszczać, deportować, karać”. Miriam Shaded ostro o muzułmanach w TVP Info

- Koalicjanci islamu i islamizacji Europy godzą się na to. Jeśli chcesz, żeby ktoś najechał twój kraj, to uspokajasz społeczeństwo, żeby nie reagowało. Uspokaja się, rozbraja się - całe społeczeństwo Europy jest rozbrajane. Ludzie nie mają broni, nie mogą się bronić – mówiła Miriam Shaded.

d5mynzw

- Kobiety są gwałcone, nie mogą się bronić. Dochodzi do masowych gwałtów. O tym się nie mówi w mediach na Zachodzie, ale na szczęście mamy w Polsce wolne media – stwierdziła prezes fundacji Estera w TVP Info.

Miriam Shaded podała też przepis na rozwiązanie tej sytuacji. Według niej, w Europie powinno zwalczać się wszystkie islamskie jednostki zaczynając od tych, które są najbardziej radykalne. - Deportować tych, których się da deportować, a tych, których się nie da - zamykać w więzieniach – przekonywała w studiu.

d5mynzw

Podziel się opinią

Share
d5mynzw
d5mynzw
Więcej tematów