ycipk-p0tkrv

Ministerstwo środowiska nie wyemituje spotu z powodu gender

• Ministerstwo środowiska wycofało spoty z udziałem Macieja Nowaka, homoseksualnego krytyka kulinarnego
• - W tych materiałach występowały osoby, które wyraźnie promowały ideologię gender - tłumaczył Radiu Maryja minister środowiska Jan Szyszko
• Decyzję podjęto po przeprowadzonym w ministerstwie audycie - poinformowało radio
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ministerstwo środowiska nie wyemituje spotu z powodu gender
ycipk-p0tkrv

W spotach Maciej Nowak, homoseksualny krytyk kulinarny oraz znany restaurator Wojciech Modest Amaro tłumaczą małemu chłopcu, jak segregować śmieci. "Pojawia się pytanie, dlaczego nie ma w spocie kobiety, która grałaby rolę matki? Zdaniem ekspertów, w tym przypadku mamy do czynienia z „miękkim” promowaniem ideologii gender" - informuje Radio Maryja, które przytacza też wypowiedź Jana Szyszko, ministra środowiska.

Maciej Nowak skomentował sprawę na facebooku.

Łoł, skupiła się na mnie uwaga rządu. Jestem zaszczycony.

Posted by [ Maciej Nowak ]( https://www.facebook.com/maciej.nowak.5201 ) on [ 22 stycznia 2016 ]( https://www.facebook.com/maciej.nowak.5201/posts/10153870497037320 )
ycipk-p0tkrv

– Dotarliśmy do materiałów informacyjnych i promocyjnych, za które płacił resort. W tych materiałach m.in. występowały osoby, które wyraźnie promowały ideologię gender. Ta ideologia oczywiście została zdjęta z materiałów promocyjnych. My pieniędzy na taką działalność płacić nie będziemy. Resort środowiska to resort, który jest nastawiony bardzo mocno na obronę polskiej tożsamości, polskich interesów, na obronę tego, co w Polsce jest najważniejsze, a więc na obronę rodziny, na obronę naszej tożsamości kulturowej związanej z dziedzictwem chrześcijańskim – zaznaczył Szyszko, dodając, że emisja spotu została wstrzymana.

Spoty telewizyjne z udziałem restauratora i krytyka kulinarnego miały promować segregowanie domowych odpadów. Z danych, do których dotarł „Nasz Dziennik”, na emisję tego typu spotów w latach 2014-15 wydano pond 4 mln zł.

Zobacz także: Konferencja w Sejmie: e-podręczniki wprowadzają gender i okultyzm

ycipk-p0tkrv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-p0tkrv

ycipk-p0tkrv
ycipk-p0tkrv