Trwa ładowanie...

Minister Morawiecki skomentował falę memów. Co sądzi o twórczości internautów?

Użytkownikom sieci można zarzucić wszystko, ale nie to, że brakuje im wyobraźni. Gdy do sieci trafiło więc zdjęcie ministra Mateusza Morawieckiego z gitarą, uruchomili falę memów. - Służby skarbowe już pracują nad tym, jak opodatkować hasztag #MorawieckiSings - żartuje teraz minister rozwoju i finansów.

Share
Minister Morawiecki skomentował falę memów. Co sądzi o twórczości internautów?
Źródło: twitter.com
djb2oh6

Minister Mateusz Morawiecki został zaproszony do Radia Warszawa. Zanim jednak rozpoczęła się rozmowa o poważnych sprawach, wicepremier dał pokaz umiejętności muzycznych śpiewając turystyczne ballady. Pozwolił się także uchwycić z gitarą w rękach. Zdjęcie podchwycili internauci. W sieci natychmiast pojawiły się dziesiątki memów. Co ciekawe, zdecydowana większość z nich poświęcona była skutecznej walce ministra z wyłudzeniami VAT.

Teraz do sprawy odniósł się sam minister. Który z memów spodobał mu się najbardziej. - Są tacy, to nie żart, co płacić chcą VAT mniej niż zero - przyznaje Morawiecki w rozmowie z "Wiadomościami" TVP. - Niestety to taka nasza smutna rzeczywistość, że takie właśnie osoby były i są. Dlatego właśnie walczymy z tymi łobuzami o normalność w naszym państwie i o to, aby podatki służyły obywatelom - stwierdza. Żartuje również, że rozpoczął już prace nad tym, aby opodatkować hasztag #MorawieckiSings.

djb2oh6

A wam, który z memów podoba się najbardziej?

djb2oh6

Podziel się opinią

Share
djb2oh6
djb2oh6
Więcej tematów