Trwa ładowanie...
d4i4h9j

Miller podgrzewa atmosferę przed 10 kwietnia. Mocne słowa nt. katastrofy smoleńskiej

- Ci, którzy najbardziej odpowiadają za katastrofę smoleńską nie żyją, bo byli na pokładzie samolotu - powiedział były szef SLD Leszek Miller. To nie pierwszy raz, kiedy ten polityk w ostrych słowach mówi o wydarzeniach z 10 kwietnia 2010 r. W Telewizji WP nazwał nawet Macierewicza "kapłanem religii smoleńskiej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miller podgrzewa atmosferę przed 10 kwietnia. Mocne słowa nt. katastrofy smoleńskiej
(WP.PL)
d4i4h9j

Leszek Miller był gościem programu "4 strony" w TVP Info. Zabrał w nim głos ws. okoliczności katastrofy smoleńskiej.

Powiedział, że według niego "samolot leciał za szybko, zszedł poniżej dopuszczalnej wysokości i manewr odejścia był za późno". Dodał, że "osoby odpowiedzialne za katastrofę smoleńską nie żyją, bo były na pokładzie samolotu".

"Przywitałem się z brzozami w mojej ulubionej alei"

Leszek Miller opublikował również zdjęcie na Twitterze. Stoi na nim z rowerem wśród drzew. Czy to aluzja do słynnej już brzozy? Zobaczcie sami.

Miller demaskuje Macierewicza. "Jest kapłanem religii smoleńskiej"

Polityk był niedawno gościem Telewizji WP. Wtedy również mówił o katastrofie smoleńskiej w kontekście szefa MON.

- Pozycja Macierewicza bierze się z dwóch względów. Pierwszy, to religia smoleńska, której Macierewicz jest naczelnym kapłanem. Drugi - Macierewicz to jedyny polityk w obozie PiS, który dysponuje własnym elektoratem. Ten elektorat jest z nim silnie emocjonalnie związany. Kaczyński wie, że jego ewentualna dymisja spowoduje wyrwę w elektoracie - mówił były premier Leszek Miller.

d4i4h9j

Podziel się opinią

Share
d4i4h9j
d4i4h9j
Więcej tematów