Trwa ładowanie...
19-12-2014 12:58

Miejskie imprezy sylwestrowe na Śląsku

Zbliża się rok 2015, ale jeszcze zanim nastąpi - trzeba hucznie pożegnać rok 2014. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak spędzić Sylwestra, to śląskie miasta przygotowały kilka interesujących imprez.

Share
Miejskie imprezy sylwestrowe na ŚląskuŹródło: materiały organizatora
d32dq4m

W Gliwicach mieszkańcy będą się bawić na Placu Krakowskim w godz. od 23:00 do 1:00. W tym czasie DJ zaprezentuje najpopularniejsze przeboje muzyki tanecznej, będzie można uczestniczyć w warsztatach mappingu oraz podziwiać feerię świateł i pokaz sztucznych ogni. Ci, którzy nie będą chcieli wrócić do domu, mogą udać się na sąsiednią imprezę na terenie Politechniki Śląskiej. Tam od 21:00 do 4:00 ludzie będą się bawić przy muzyce klubowej.

W Jaworznie imprezę sylwestrową organizuje Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Tak jak rok temu, mieszkańcy będą się bawić na Rynku. Podczas zabawy wystąpią lokalne zespoły i DJ. Jaworznianie będą także mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni. Impreza rozpocznie się o godz. 22:00 i zakończy się o 1:00.

O sylwestrze w Katowicach wiadomo na razie tylko tyle, że... będzie. A i to dobra nowina, bo dotychczas była mowa o negocjacjach i rozmowach. Nadal jednak nie wiemy, w którym miejscu odbędzie się miejska impreza ani kto na niej wystąpi.

d32dq4m

W Chorzowie impreza sylwestrowa rozpocznie się już o godz. 21:00 dyskoteką. Pod wieżą szybu Prezydent o godz. 21:30 wystąpi Bernadeta Kowalska, a 23:30 Mariusz Kalaga. Tuż przed północą prezydent miasta złoży mieszkańcom życzenia. Po pokazie sztucznych ogni mieszkańcy będą znów tańczyć i bawić się na dyskotece aż do godz. 1:30.

W Sosnowcu impreza rozpocznie się o godz. 21:00 na placu przed urzędem miejskim. Na początku wystąpi Kamil Kubas. O godz. 22:00 na scenę wejdzie Bas Tajpan & Bob One, a o 23:00 Tony T. Wspólna zabawa przy muzyce na żywo będzie zwieńczona atrakcyjnym pokazem sztucznych ogni. Ponadto miasto przygotowało atrakcje na Górce Środulskiej: od godz. 14:00 dzieci będą mogły brać udział w konkursach i zawodach, a ci nieco starsi mogą nauczyć się rzeźbienia w lodzie. O godz. 16:00 rozpalone zostanie ognisko. Od 16:30 będzie można przejechać się psim zaprzęgiem, a o 18:00 wypuszczone zostaną lampiony. Jeśli pogoda na to pozwoli, przez cały dzień (od godz. 10:00 do północy) będzie można bezpłatnie korzystać z wyciągu narciarskiego.

Niemalże "tradycyjnie" już sylwester nie odbędzie się w Bytomiu, Tarnowskich Górach i Tychach.

d32dq4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32dq4m
d32dq4m
Więcej tematów