Trwa ładowanie...
d39j5e1
wrocław

Miasto Przeciw Korkom - tak brzmi nowe hasło promujące komunikację miejską we Wrocławiu

"Miasto Przeciw Korkom" to nowe hasło reklamujące wrocławskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Jego autor przez cały rok będzie za darmo podróżował miejską komunikacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miasto Przeciw Korkom - tak brzmi nowe hasło promujące komunikację miejską we Wrocławiu
(WP.PL, Fot: Michał Dzierżak)
d39j5e1

MPK ogłosiło wyniki konkursu na hasło promujące przedsiębiorstwo. Udział w nim był otwarty – swoje propozycje mógł zgłosić każdy. Najlepszym, zdaniem jury, okazał się slogan stworzony przez Krystiana Smalarza – „MPK - Miasto Przeciw Korkom”. Konkurencja była spora – zwycięskie hasło wybrano z kilkuset propozycji.

- Wybraliśmy hasło MPK - Miasto Przeciw Korkom, bo trafia w sedno sprawy –MPK jest spółką miejską powołaną właśnie do tego, by poprzez swoje usługi ograniczać liczbę aut jeżdżących po Wrocławiu. Zbyt duża liczba samochodów, to skażone powietrze i korki, a Przedsiębiorstwo jest dla nich alternatywą. Urzekła nas też zabawa z rozwinięciem skrótu MPK – mówi Agnieszka Korzeniowska, rzecznik miejskiej spółki.

Autor zwycięskiego hasła będzie teraz mógł za darmo podróżować komunikacją miejską we Wrocławiu. Ponadto, wyróżniono również cztery inne osoby, na które czekały nagrody rzeczowe.

d39j5e1

- Jury konkursowe było pod wrażeniem liczby propozycji i pomysłowości pasażerów. Teraz zwycięskie hasło zostanie wykorzystane w kampaniach promujących komunikację miejską, pojawi się też na autobusach i tramwajach. Ale to nie wszystko, bowiem MPK postanowiło zaprosić do współpracy większą liczbę uczestników konkursu i wykorzystać ich kreatywność przy okazji innych działań promocyjnych – dodaje Korzeniowska.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d39j5e1

Podziel się opinią

Share

d39j5e1

d39j5e1
Więcej tematów