Trwa ładowanie...

Mężczyzna wytatuował psa, bo sądził, że w ten sposób uratuje go przed rakiem

• Użytkownicy mediów społecznościowych są oburzeni pojawieniem się w sieci zdjęć psa z tatuażami
• Psu wykonano aż pięć tatuaży
• Brazylijska prawniczka, Fernanda Soares zauważyła je jako pierwsza i ściągnęła na nie uwagę całego internetu

Share
Mężczyzna wytatuował psa, bo sądził, że w ten sposób uratuje go przed rakiem
Źródło: Facebook
d11ebdo

Internauci z całego świata zjednoczyli się, by ratować psa, któremu jego właściciel zrobił aż pięć tatuaży. Fotografie zostały zamieszczone na Facebooku, przez właściciela psa. Brazylijska prawniczka, Fernanda Soares, brazylijska prawniczka, postanowiła zwrócić na nie uwagę internautów, aby pokazać w jaki sposób nieświadomie można skrzywdzić swoje zwierzę.

Na zdjęciach widnieje pies rasy bull terrier, mający na swoim nosie tatuaże kotwicy, kastetu, diamentu, po dwie gwiazdki pod oczami i inicjały drużyny bejsbolowej, Los Angeles Dodgers, na uszach.

d11ebdo

Właściciel psa to Emerson Damasceno, artysta tatuażu z Pocos de Caldas w Brazylii. Mężczyzna skasował zdjęcia, po tym jak dowiedział się, że stał się celem internetowej kampanii przeciw okrucieństwu wobec zwierząt.

Damasceno twierdzi, że tatuaże zostały wykonane aby pomóc chronić psa przed rakiem. Jego dziewczyna potwierdza jego słowa, dodając, że pies został wytatuowany po tym jak odwiedzili miejscowy ośrodek weterynaryjny.

Ośrodek odcina się jednak całkowicie od jakiegokolwiek zaangażowania w sprawę i potępia czyny Damasceno. Eksperci potwierdzili, że tatuaże wykonane na skórze psa nie niosą za sobą żadnych pozytywnych efektów, a wręcz przeciwnie, mogą być potencjalnie niebezpieczne dla jego zdrowia.

d11ebdo

Podziel się opinią

Share
d11ebdo
d11ebdo
Więcej tematów