Trwa ładowanie...
d1jwxpq

Mężczyzna przekazał jako darowiznę mercedesa i gotówkę. Zastraszono go maczetą i nożem

Policja zatrzymała cztery osoby, które w Zgierzu zmusiły mężczyznę do przekazania im w formie darowizny mercedesa oraz pieniędzy. Poszkodowany został zastraszony przy pomocy noża i maczety. Wcześniej skuto mu ręce i przetrzymywano go w mieszkaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sprawę jest zamieszana 19-latka
W sprawę jest zamieszana 19-latka (KWP Łódź)
d1jwxpq

Do sytuacji doszło na jednym ze zgierskich osiedli 18 sierpnia. Mężczyźni przyjechali do mieszkania, by odebrać od byłej dziewczyny jednego z nich należące do niego rzeczy. Na miejscu zastali trzech mężczyzn w wieku od 31 do 37 lat oraz 19-latkę.

Zamach terrorystyczny w Barcelonie

Mężczyzn zmuszono do pozostania w mieszkaniu i skuto im ręce. Napastnicy grozili, że ich pobiją i zabiją.

d1jwxpq

W pewnym momencie jedną ze swoich ofiar zastraszono przy pomocy noża i maczety, zmuszając do podpisania darowizny mercedesa oraz "znacznej ilości pieniędzy", jak podaje łódzka policja.

Mercedes i pieniądze to nie wszystko

Po tym, jak mężczyzna złożył swój podpis, zabrano mu również rzeczy osobiste i sprzęt elektroniczny. Wtedy napastnicy uwolnili swoich zakładników.

O sprawie zawiadomiono policję. Funkcjonariusze zatrzymali wszystkich zamieszanych w wymuszenie. Kobieta oraz 35-latek zostali aresztowani na trzy miesiące, natomiast pozostałych dwóch mężczyzn otrzymało dozór policyjny.

Źródło: KWP Łódź

d1jwxpq

Podziel się opinią

Share

d1jwxpq

d1jwxpq
Więcej tematów