ycipk-3np6cp
ycipk-3np6cp
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Mauretańczyk na czele misji UNMEER, powołanej do walki z ebolą

Mauretańczyk Ismail uld Szejk Ahmed został mianowany przez sekretarza generalnego ONZ Ban Ki Muna nowym szefem oenzetowskiej misji powołanej do walki z epidemią eboli - UNMEER. Urząd ten zacznie pełnić od stycznia 2015 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3np6cp

Dotąd na czele misji stał Amerykanin Anthony Banbury.

UNMEER została powołana we wrześniu br. Jej zadaniem jest walka z ebolą w trzech najbardziej dotkniętych epidemią krajach Afryki Zachodniej: Liberii, Sierra Leone i Gwinei. Misja działa we współpracy ze specjalnym wysłannikiem ONZ ds. eboli, którym jest David Nabarro.

Według ostatnich danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Liberii, Gwinei i Sierra Leone zarejestrowano już 6331 zgonów na ebolę. Sierra Leone wyprzedziło Liberię jako państwo z największą liczbą zachorowań. W sumie zakażonych zostało ponad 17 800 osób.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3np6cp
ycipk-3np6cp