Trwa ładowanie...
d49xvbw
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Matura 2014. Arkusze z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz propozycja rozwiązania testu

Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała arkusze z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Zobacz przykładowe rozwiązanie egzaminu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matura 2014. Arkusze z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz propozycja rozwiązania testu
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d49xvbw

Test specjalnie dla WP.PL rozwiązał Richard Cowen, nauczyciel z British Council.

Zobacz arkusze z języka angielskiego.

d49xvbw

Zobacz także: Traskrypcja nagrań z poziomu podstawowego.

Egzamin z języka obcego składa się z kilku części. Rozumienia ze słuchu, odpowiedzi na pytania dotyczące załączonego tekstu oraz napisania krótkiej formy - najczęściej jest to list na zaproponowany temat.

Język angielski jest najczęściej wybieranym przez maturzystów językiem obcym. W tym roku - podobnie jak w latach ubiegłych - przystąpiło do niego blisko 90 proc. abiturientów.

Część z nich w środę po południu przystąpiła do pisemnego egzaminu z angielskiego na poziomie rozszerzonym; rozpoczął się on o godzinie 14. Chęć zdawania egzaminu na tym poziomie zadeklarował prawie co trzeci ze zdających egzamin z angielskiego.

d49xvbw

Podziel się opinią

Share

d49xvbw

d49xvbw
Więcej tematów