Trwa ładowanie...
sąd

Matka widziała, jak 62-latek gwałci jej 8-letnią córkę. Jest decyzja sądu

63-letni Marian J. i 33-letnia Agnieszka J. zostali aresztowani na trzy miesiące - zadecydował sąd w Katowicach. Mężczyzna miał zgwałcić 8-letnią dziewczynkę, a jej matka wszystkiemu się przyglądała.

Share
Matka widziała, jak 62-latek gwałci jej 8-letnią córkę. Jest decyzja sądu
Źródło: maxpixel
d3450ks

Wstrząsająca historia wydarzyła się maju ubiegłego roku, gdy 8-latka przyjechała do matki, by spędzić z nią weekend. Podczas pobytu u matki dziewczynka poznała jej 62-letniego wówczas konkubenta. Mężczyzna zgwałcił dziewczynkę.

8-latka opowiedziała o zdarzeniu rodzinie zastępczej. Prokuratura wszczęło śledztwo w tej sprawie. W czwartek policjanci zatrzymali 63-latka, który zgwałcił dziewczynkę. W piątek zapadły pierwsze decyzje w tej sprawie.

Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanych czynów. Twierdzi, że matka dziecka próbuje go wrobić - informuje TVN24. Z kolei Agnieszka J., matka 8-latki, miała widzieć gwałt i nie zareagować.

Przedstawiono jej zarzuty nieudzielenia pomocy dziecku, pomocnictwa przestępcy i zacierania śladów zdarzenia. Przyznała się do tego przed prokuratorem. Mężczyźnie grozi 15 lat więzienia.

d3450ks

Podziel się opinią

Share
d3450ks
d3450ks
Więcej tematów