Trwa ładowanie...
d14go9w

Matka i biologiczny syn spotkali się po 30 latach. Planują ślub i potomstwo

• Kim West oddała swojego syna do adopcji, gdy miała 19 lat
• Spotkała go ponownie po 30 latach, kiedy jej syn Ben Ford, poprosił w liście o kontakt
• Para zakochała się w sobie, planują ślub i potomstwo
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka i biologiczny syn spotkali się po 30 latach. Planują ślub i potomstwo
(The New Day)
d14go9w

Kim West oddała syna do adopcji, ponieważ studiowała wówczas w USA i nie chciała wychowywać dziecka w tak młodym wieku. Nie spodziewała się jednak, że biologiczny syn będzie próbował skontaktować się z nią i odnowić relację. Stało się tak dokładnie 2 lata temu, kiedy Ben Ford wysłał do matki list z prośbą o spotkanie.

Jak mówią w wywiadzie udzielonym dla gazety "The New Day" zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Ben był wówczas w związku z inną kobietą, ale dla biologicznej matki postanowił się rozwieść z żoną.

Brytyjska para zupełnie nie przejmuje się zarzutami o kazirodztwo. Ben i Kim są ze sobą już dwa lata, a swoją relację definiują na łamach "The New Day" jako wynik "genetycznej atrakcyjności seksualnej". Termin ten, opisany przez Barbarę Gonyo, założycielkę stowarzyszenia Truth Seekers in Adoption, oznacza sytuację, w której bliscy krewni zakochują się w sobie, spotykając się pierwszy raz po wielu latach rozłąki.

Matka i biologiczny syn obecnie planują ślub i zamierzają starać się o potomstwo. Oboje deklarują, że jeśli nie będą mogli mieć dzieci, zdecydują się na adopcję.

d14go9w

Podziel się opinią

Share

d14go9w

d14go9w
Więcej tematów