Trwa ładowanie...

Mateusz Morawiecki na kwarantannie. Jest wynik testu

Mateusz Morawiecki od wtorku przebywa na kwarantannie. - Wynik testu premiera Mateusza Morawieckiego w zakresie koronawirusa jest ujemny. Nie wykryto zachorowania - przekazał rzecznik prasowy rządu Piotr Mueller.

Mateusz Morawiecki przebywa na kwarantannie. Jest wynik testuMateusz Morawiecki przebywa na kwarantannie. Jest wynik testuŹródło: PAP
d1js7tu

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Mateusza Morawieckiego przekazał rzecznik rządu Piotr Mueller.

"Wynik testu premiera Mateusza Morawieckiego w zakresie koronawirusa jest ujemny. Nie wykryto zachorowania. Premier pozostaje w kwarantannie do czasu stosownych, dalszych decyzji lekarza i służb sanitarnych" - napisał we wtorek wieczorem Mueller na Twitterze.

Swoją obecną sytuację związaną z kwarantanną skomentował też sam szef rządu.

d1js7tu

"Kochani, to nie był dla mnie łatwy dzień, bo moje codzienne obowiązki zostały nagle przerwane przez informację, że muszę się udać na kwarantannę. Chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za troskę i za liczne życzenia zdrowia. Jestem dobrej myśli, choć niestety przez jakiś czas nie zobaczę się z Rodziną" - tłumaczy Mateusz Morawiecki na Facebooku.

Zobacz też: Koronawirus. Mocne oskarżenia. "Morawiecki powinien mieć trochę honoru"

Premier zaapelował również raz jeszcze o przestrzeganie obostrzeń i stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych.

d1js7tu

"Serdecznie wszystkich pozdrawiam i oczywiście przypominam: wszyscy dbajmy o siebie i stosujmy się do zasady DDM. Dezynfekcja, dystans, maseczki" - dodał Morawiecki.

Mateusz Morawiecki na kwarantannie. Miał kontakt z zakażonym

We wtorek Mateusz Morawiecki poinformował, że znajduje się na kwarantannie. O samoizolacji premier poinformował w mediach społecznościowych.

"W związku z kontaktem z osobą zarażoną COVID-19, zgodnie z wszelkimi procedurami udaję się na kwarantannę" - ogłosił szef rządu na Facebooku.

Wirtualna Polska nieoficjalnie ustaliła, że Mateusz Morawiecki trafił na kwarantannę, ponieważ miał kontakt zakażonym oficerem SOP. Informacje potwierdził następnie rzecznik rządu Piotr Mueller oraz sama Służba Ochrony Państwa.

"Dzisiaj rano potwierdzono zarażenie COVID-19 u funkcjonariusza SOP z grupy ochronnej premiera. Zostały wdrożone stosowne procedury związane z kwarantanną" - czytamy w opublikowanym komunikacie.

d1js7tu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1js7tu
Więcej tematów