Trwa ładowanie...
d4ay53d

Mateusz Kijowski: nie planowaliśmy żadnej prowokacji 11 listopada

- Nie planowaliśmy żadnej prowokacji - mówi Mateusz Kijowski, odnosząc się do słów szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka, który stwierdził, że dzięki jego wypowiedziom organizatorzy marszu Komitetu Obrony Demokracji "wycofali się z prowokacji". Lider KOD podkreślił, że trasa marszu zwolenników KOD została wytyczona tak, aby nie przecinała się z trasą Marszu Niepodległości.

Share
d4ay53d

Pytany o charakter 11-listopadowych pochodów, Zbigniew Girzyński podkreślił, że wszystkie są polityczne, również marsz KOD. - Każdy marsz ma charakter polityczny, bo za każdym z nich jakieś środowisko stoi - mówi były poseł.

- Oczywiście policja będzie przygotowana, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim tym, którzy będą manifestowali. Jest problem, który polega na tym, że jest środowisko, które jest bardzo konfrontacyjne wobec organizatora Marszu Niepodległości, które przechytrzyło organizatorów Marszu Niepodległości - powiedział w Błaszczak w „Sygnałach Dnia”.

Prowadzący program przypomniał słowa polityka o tym, że manifestacja KOD może się skończyć prowokacją. - I myślę, że dzięki moim wypowiedziom organizatorzy wycofali się z prowokacji - poinformował szef MSWiA, Błaszczak.

d4ay53d

Podziel się opinią

Share
d4ay53d
d4ay53d
Więcej tematów