Trwa ładowanie...

Martwa kobieta znaleziona na autostradzie. Jej ciało było całkowicie zmasakrowane

Wielką Brytanią wstrząsnęła tragiczna śmierć 32-latki, która przez kilka godzin martwa leżała na autostradzie. Jej ciało było tak poturbowane, że funkcjonariusze początkowo nie byli w stanie określić, czy zwłoki należą do kobiety, czy do mężczyzny.

Share
Martwa kobieta znaleziona na autostradzie. Jej ciało było całkowicie zmasakrowane
Źródło: Youtube.com
d1osiog

We wtorek po południu przy autostradzie M20, łączącej tunel pod kanałem La Manche i port w Dover z Londynem, znaleziono zmasakrowane ciało. Policja nie wie, czy śmierć nastąpiła w wyniku potrącenia, czy ktoś zostawił jej ciało na autostradzie, by upozorować wypadek.

- Chciałbym, aby nikt nie musiał być tego świadkiem. To był bardzo szokujący widok. Moje kondolencje dla rodziny zmarłej - powiedział jeden z kierowców, który przyglądał się policyjnej akcji.

d1osiog

Brytyjskie media nagłośniły sprawę. W akcję poszukiwania sprawcy zaangażowało się wiele osób. W czwartek rano na komisariat zgłosił się kierowca srebrnego Nissana Qashqai. Mężczyzna od razu został zatrzymany przez policję, aktualnie jest przesłuchiwany. Na razie nie podano oficjalnej informacji, czy jest on odpowiedzialny za śmierć 32-latki.

Policja nadal apeluje do wszystkich, którzy we wtorkowe popołudnie przejeżdżali przez autostradę M20 i mają informacje, które mogłyby pomóc w śledztwie.

d1osiog

Podziel się opinią

Share
d1osiog
d1osiog
Więcej tematów