Trwa ładowanie...
dsd78sn

Mariusz Błaszczak: listy wyborcze PiS są w zasadzie gotowe

- Kształt list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości wymaga drobnych korekt, ale w zasadzie jest gotowy - powiedział gość Polskiego Radia Mariusz Błaszczak. Szef MON dodał, że ewentualne zmiany wprowadzi szef partii Jarosław Kaczyński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Błaszczak: listy wyborcze PiS są w zasadzie gotowe
Mariusz Błaszczak: listy wyborcze PiS są w zasadzie gotowe (East News, Fot: eastnews)
dsd78sn

Minister Obrony Narodowej odniósł się w ten sposób do zapowiedzi o tym, czy wyborcy ewentualnie poznają listy przed długim weekendem. Zapowiedział to wcześniej Jacek Sasin.

- Przyznam, że jestem skupiony przede wszystkim na przygotowanich do Defilady Wojskowej. Ja jestem w zespole prezydium PiS, który pracuje nad listami. Ustaliliśmy ich kształt, jeszcze tylko odobrne korekty, których dokona lider PIS - dodał Błaszczak.

Gość Sygnałów Dnia nie zdradził terminu podania list do wiadomości wyborców.

dsd78sn

Mariusz Błaszczak zapewnił, że trwają też prace na ustalaniem jasnych zasad przelotów najważniejszych osób w państwie. - Nadużycia pojawiały się w poprzednim rządzie. Stwórzmy więc jasne reguły, które będą obowiązywały wszystkich - podkreślił szef MON.

Minister zaprosił także na czwartkową Defiladę Wojskową do Katowic. - Chcemy w stolicy Górnego Śląska uczcić pamięć Powstańców Śląskich, którzy 100 lat temu stanęli do walki - podkreślił gość Syngałów Dnia.

Źródło: polskieradio24.pl

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Robert Biedroń wyklucza poparcie Romana Giertycha w wyborach do Senatu

dsd78sn

Podziel się opinią

Share

dsd78sn

dsd78sn
Więcej tematów