Trwa ładowanie...
d2ca68w

Marcin Mastalerek: To mogą być dwa tygodnie, które wstrząsną polityką

- Duda ma format prezydencki i to nie wynika z badań. Wystarczy na niego spojrzeć, posłuchać - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM rzecznik PiS Marcin Mastalerek. - Druga tura będzie resetem. To będą dwa tygodnie, które mogą wstrząsnąć polską polityką. Ciężko pracujemy, nie oglądamy się za siebie, nie oglądamy się na boki - ocenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Mastalerek: To mogą być dwa tygodnie, które wstrząsną polityką
(WP)
d2ca68w

Mastalerek pytany o to, co będzie, jeśli Paweł Kukiz wyprzedzi Andrzeja Dudę odpowiada: Bez żartów. Kukiz jest na fali sondażowej, ale Duda też jest. PiS będzie pilnował wyborów prezydenckich? - Oczywiście - mówi gość RMF FM. „W każdej komisji będziemy mieli po dwóch członków obwodowej komisji. To wyjdzie około 50 tys. ludzi - ocenia Mastalerek. Zdaniem rzecznika PiS to, że ktoś chce być mężem zaufania za darmo w komisji, to jest dla młodej demokracji bardzo istotne.

- Wybory samorządowe zostały sfałszowane, wynik jest wypaczony. Wtedy mieliśmy 30 tys. kandydatów, którzy nie mogli być w komisji, a dziś wszyscy, którzy kandydowali będą w komisjach obwodowych - mówi Marcin Mastalerek.

d2ca68w

Podziel się opinią

Share
d2ca68w
d2ca68w
Więcej tematów