Trwa ładowanie...
20-11-2014 14:04

Marcin Krupa urządził wielkie sprzątanie plakatów wyborczych

Marcin Krupa w zeszłym tygodniu oczyszczał donice przy ulicy 3 Maja, a w środę rozpoczął wielkie sprzątanie po kampanii wyborczej. Symbolicznie oczyścił ze swoich plakatów ulicę Jagiellońską, a do końca tygodnia mają zniknąć wszystkie plakaty FSiPU w Katowicach.

Marcin Krupa urządził wielkie sprzątanie plakatów wyborczychŹródło: Facebook / Oficjalny Profil Marcina Krupy
d3fny9s
d3fny9s

Mimo, że komitety mają 30 dni od wyborów na zdjęcie plakatów, Marcin Krupa rozpoczął porządki już w środę, trzy dni po wyborach. Ugrupowanie Forum Samorządowe i Piotr Uszok było jednym z tych, które materiałów promocyjnych w Katowicach rozwiesiło najwięcej.

- Sprzątamy - do końca tygodnia z miasta znikną plakaty i inne materiały ogłoszeniowe kandydatów na radnych Forum Samorządowego i Piotr Uszok, ponieważ kampania prezydencka trwa, moje nośniki zostają, ale tylko te nieuszkodzone i czytelne - poinformował Marcin Krupa.

Krupa obiecał również, że nie pojawią się nowe materiały. Mieszkańcy, którzy zauważą plakaty kandydatów na radnych komitetu w przyszłym tygodniu, mogą zgłosić to mailowo, pod adresem: sprzatanie@krupamarcin.pl. Komitet obiecał reagować w trybie natychmiastowym.

Marcin Krupa w drugiej turze wyborów zmierzy się z Andrzejem Sośnierzem z PiS-u. Kandydat FSiPU zyskał ok. 40 proc. poparcia, zaś jego oponent 25 proc.

d3fny9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fny9s
Więcej tematów