Trwa ładowanie...
01-09-2014 15:08

Maraton Rolkowo-Rowerowy już po raz czwarty na Pogorii

W Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III, 14 września, po raz czwarty odbędzie się Maraton Rolkowo-Rowerowy. Swój udział w wyścigu można zgłaszać do piątku, 5 września.

Maraton Rolkowo-Rowerowy już po raz czwarty na PogoriiŹródło: csir.pl
d2tpb47

IV edycja Maratonu odbędzie się w niedzielę, 14 września, a swój udział można zgłaszać tylko poprzez formularze na stronach organizatora. Na miejscu nie będzie możliwości zapisania się.

W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Dla młodszych sportowców przygotowane będą warsztaty i osobne zawody rolkowe oraz rowerowe. O godzinie 11:00 wystartuje wyścig na rolkach. Uczestnicy będą mieli do pokonania 5,5 km. Natomiast o godzinie 13:00 rozpoczną się zmagania rowerzystów. Dla nich przygotowana będzie trasa o długości 30 km.

- Zapraszamy do zgłaszania się i udziału w zabawie. Trzeba pamiętać, żeby się zapisać wcześniej, w dniu maratonu nie będzie to możliwe - przestrzegają organizatorzy.

Aby się zarejestrować, należy wejść na stronę www.sts-timing.pl/debowy/index.php i wybrać odpowiednią kategorię, a następnie uiścić opłatę startową.

Organizatorem IV Dębowego Maratonu Rolkowo - Rowerowego jest Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej oraz Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

d2tpb47
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tpb47
Więcej tematów