Trwa ładowanie...
d3774p3
d3774p3

"Mam dla pana prezent". Agnieszka Pomaska sprezentowała Jarosławowi Kaczyńskiemu książkę o życiu drzew

Podczas sejmowego wystąpienia na temat ustawy o wycince drzew, która obowiązuje od 1 stycznia 2017 roku, posłanka PO Agnieszka Pomaska przekazała książkę "Sekretne życie drzew" prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Share
d3774p3

- Chciałabym, żeby poseł Kaczyński, który zapowiedział przywrócenie poprzednich zapisów dotyczących wycinki drzew, żeby poseł Kaczyński mógł przejść się choćby na ulicę Rozbrat i zobaczyć, w jakim tempie giną drzewa. Dwa tygodnie czasu wystarczy, żeby zrównać Polskę z ziemią - przekonywała z sejmowej mównicy Agnieszka Pomaska.

- Mam dla pana prezent. Niech pan poczyta, zobaczy, w jakim tempie można wyciąć drzewo, a w jakim drzewo po zasadzeniu wyrasta. To nie jest jeden dzień. To dziesiątki lat, a wy to wszystko niszczycie w dwa tygodnie - dodała posłanka Platformy Obywatelskiej.

- Polska będzie w trocinach, jeżeli dzisiaj nie wprowadzicie do porządku obrad ustawy zaproponowanej przez klub PO. Tu są piękne zdjęcia tego, jak wyglądają polskie lasy, panie pośle Kaczyński. Proszę tego nie niszczyć - powiedziała na koniec Pomaska, przekazując Kaczyńskiemu książkę "Sekretne życie drzew" Petera Wohllebena.

d3774p3

Podziel się opinią

Share
d3774p3
d3774p3
Więcej tematów