Trwa ładowanie...

Małopolskie. Odebrała list w Krynicy Zdroju. Dramat w restauracji

Pracownica restauracji w Krynicy-Zdroju (województwo małopolskie) z poparzeniami trafiła do szpitala. Kobieta otworzyła kopertę, w której był list z pogróżkami i żrącym proszkiem. Policja bada tajemniczą substancję, którą wysłano do lokalu w Krynicy Zdroju.

Share
Małopolskie. Odebrała list w Krynicy Zdroju. Dramat w restauracji
Źródło: Straż Pożarna, Fot: PSP Nowy Sącz
d4iui68

Dramatyczne sceny w restauracji przy ul. Pułaskiego w Krynicy-Zdroju. W środę przed południem pracownica lokalu otrzymała list od nieznanego nadawcy. Kobieta otworzyła kopertę, a wtedy na jej rękę, nogę i stół wysypał się biały proszek.

Małopolskie służby wysłane do akcji. Kiedy karetka zabrała poparzoną kobietę do szpitala, do restauracji w Krynicy Zdroju wysłano strażaków z grupy chemiczno-ekologicznej z Nowego Sącza, a także z siostrzanej jednostki z Tarnowa. Funkcjonariusze wykluczyli możliwość zagrożenia biologicznego, dlatego jedynie zamknęli ulicę Pułaskiego dla przechodniów.

ul Pułaskiego w Krynicy-Zdroju. Osoby mające kontakt ze  żrącym proszkiem przekazano załodze pogotowia ratunkowego. Straż Pożarna
ul Pułaskiego w Krynicy-Zdroju. Osoby mające kontakt ze żrącym proszkiem przekazano załodze pogotowia ratunkowego. Źródło: Straż Pożarna, Fot: PSP Nowy Sącz

Miejsce w którym była rozsypana substancja poddano dekontaminacji. Osoby mające kontakt z substancją przekazano załodze pogotowia ratunkowego - informują strażacy z Małopolski.

d4iui68

W kopercie oprócz proszku znaleziono list z pogróżkami. Strażacy zabezpieczyli przesyłkę, a także ubranie, które zostało obsypane tajemniczą żrącą substancją. Całość przekazali policji do dalszego dochodzenia. Działania strażaków trwały ponad cztery godziny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Barszcz Sosnowskiego. Uwaga na silnie parzącą roślinę

d4iui68

Podziel się opinią

Share
d4iui68
d4iui68
Więcej tematów