Trwa ładowanie...
d4ddvxe

Małopolskie. Odebrała list w Krynicy Zdroju. Dramat w restauracji

Pracownica restauracji w Krynicy-Zdroju (województwo małopolskie) z poparzeniami trafiła do szpitala. Kobieta otworzyła kopertę, w której był list z pogróżkami i żrącym proszkiem. Policja bada tajemniczą substancję, którą wysłano do lokalu w Krynicy Zdroju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małopolskie. Odebrała list w Krynicy Zdroju. Dramat w restauracji
(Straż Pożarna, Fot: PSP Nowy Sącz)
d4ddvxe

Dramatyczne sceny w restauracji przy ul. Pułaskiego w Krynicy-Zdroju. W środę przed południem pracownica lokalu otrzymała list od nieznanego nadawcy. Kobieta otworzyła kopertę, a wtedy na jej rękę, nogę i stół wysypał się biały proszek.

Małopolskie służby wysłane do akcji. Kiedy karetka zabrała poparzoną kobietę do szpitala, do restauracji w Krynicy Zdroju wysłano strażaków z grupy chemiczno-ekologicznej z Nowego Sącza, a także z siostrzanej jednostki z Tarnowa. Funkcjonariusze wykluczyli możliwość zagrożenia biologicznego, dlatego jedynie zamknęli ulicę Pułaskiego dla przechodniów.

ul Pułaskiego w Krynicy-Zdroju. Osoby mające kontakt ze  żrącym proszkiem przekazano załodze pogotowia ratunkowego. Straż Pożarna
Podziel się

Miejsce w którym była rozsypana substancja poddano dekontaminacji. Osoby mające kontakt z substancją przekazano załodze pogotowia ratunkowego - informują strażacy z Małopolski.

d4ddvxe

W kopercie oprócz proszku znaleziono list z pogróżkami. Strażacy zabezpieczyli przesyłkę, a także ubranie, które zostało obsypane tajemniczą żrącą substancją. Całość przekazali policji do dalszego dochodzenia. Działania strażaków trwały ponad cztery godziny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Barszcz Sosnowskiego. Uwaga na silnie parzącą roślinę

d4ddvxe

Podziel się opinią

Share

d4ddvxe

d4ddvxe
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów