Trwa ładowanie...

Małgorzata Kidawa-Błońska: za ostatnich 8 lat należy się nam nagroda, a nie kara

Rządy PO to był najlepszy czas dla Polski w ostatnim 25-leciu. Zamykamy te osiem lat. Dlaczego nie powiedzieć, że należy nam się nagroda za rzeczy, które zrobiliśmy bardzo pozytywnie? - pytała w "Kontrwywiadzie RMF FM" Małgorzata Kidawa-Błońska z PO. Marszałek Sejmu zapewniła, że Platforma na pewno nie zniknie ze sceny politycznej.

Share
Małgorzata Kidawa-Błońska: za ostatnich 8 lat należy się nam nagroda, a nie kara
Źródło: Newspix, Fot: Damian Burzykowski
d271x4s

Komentując ujawnione kilka dni temu nowe taśmy, oświadczyła, że nie przywiązuje do nich specjalnej wagi. - Nawet nie wiem, czy są prawdziwe. Taśmy na trzy dni przed wyborami, a przecież ostatnie półtora roku to są taśmy - mówiła. Dodała, że w nagranych rozmowach było "dużo przede wszystkim fatalnego języka", ale - zaznaczyła - na razie prokuratura nie postawiła nikomu żadnego zarzutu.

Pytana, czy Platformie należy się kara za afery i zaniedbania, Kidawa-Błońska odparła: "Dlaczego nie powiedzieć, że należy się nagroda za rzeczy, które zrobiliśmy bardzo pozytywnie?" - Te osiem lat to był najlepszy czas dla Polski w ostatnim 25-leciu - podkreśliła.

Jej zdaniem każda partia "ma lepsze i gorsze momenty" i nie obawia się, że obecna sytuacja doprowadzi do końca PO. - Jestem spokojna o Platformę, niezależnie od tego, co będzie w niedzielę - stwierdziła.

d271x4s

Podziel się opinią

Share
d271x4s
d271x4s
Więcej tematów