Trwa ładowanie...
d28z5b8

Makabryczne odkrycie w Warszawie. 41-latek zabił kompana od kieliszka?

Stołeczni funkcjonariusze zostali powiadomieni, że na terenie jednego z pustostanów na Mokotowie zostało znalezione ciało mężczyzny. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Rany, które odkryto, mogły świadczyć o tym, że padł on ofiarą morderstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Makabryczne odkrycie w Warszawie. 41-latek zabił kompana od kieliszka?
(WawaLove.pl)
d28z5b8

Mundurowi z grupy dochodzeniowo-śledczej ustalili tożsamość mężczyzny. Dzięki zebranym informacjom dotarli do osoby, która mogła mieć związek z jego śmiercią. Arkadiusz G. trafił w ręce funkcjonariuszy zwalczających przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu cztery godziny później. W mieszkaniu 41-latka mundurowi zabezpieczyli między innymi nóż, którym mogła zostać zraniona ofiara.

Ustalono m.in., że obaj mężczyźni spożywali dzień wcześniej alkohol. Podczas tego spotkania doszło prawdopodobnie do sprzeczki, podczas której 41-latek rzucił się z pięściami na swojego współtowarzysza, a potem zaatakował go nożem. Arkadiusz G. został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut za zabójstwo. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

d28z5b8

Podziel się opinią

Share
d28z5b8
d28z5b8
Więcej tematów