Trwa ładowanie...

Magdalena Ogórek kontra fan Beaty Szydło

Magdalena Ogórek w trakcie sobotniego programu "Studio Polska" w TVP Info została zaskoczona przez jednego z gości. Na kilka minut przejął studio. Podziękował Szydło, skrytykował Morawieckiego i dostał owacje na stojąco.

Magdalena Ogórek kontra fan Beaty SzydłoŹródło: screen
d3kige7
d3kige7

W trakcie sobotniego programu "Studio Polska" rozmawiano na poważne tematy, takie jak JOW-y czy wizyta Mateusza Morawieckiego w Brukseli. Nagle na scenę wyszedł starszy mężczyzna z publiczności i poprosił o głos. Współprowadząca program Magdalena Ogórek zgodziła się - informuje portal gazeta.pl

Mężczyzna zaczął przemówienie od przypomnienia, że za tydzień Wigilia. Zaapelował, że należy położyć kres kłótniom. - Nie prowadzą do niczego dobrego, rujnują ten kraj. Widzimy, gdzie dwóch się kłóci, tam trzeci korzysta - powiedział. Następnie wręczył prowadzącym opłatki i choinkę. Powiedział, że w następną sobotę go nie będzie. - Jest pan u nas bardzo często, dlaczego nie będzie pana z nami za tydzień? - zapytała mężczyznę Magdalena Ogórek.

Ten jednak zignorował pytanie prowadzącej i łamiącym się głosem, ze łzami w oczach, podziękował byłej premier i skrytykował Mateusza Morawieckiego.

"Dziękuję pani Beacie Szydło za obronę krzyża, obronę wiary. Nie podoba mi się, że odsunięto ją od rządu, bo pan Morawiecki nie robi nic, tylko wprowadza lisa do kurnika, sprowadza obcy kapitał" - powiedział.

d3kige7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kige7
Więcej tematów