Trwa ładowanie...
dz9vmul
dz9vmul
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Maciej Więckowski nowym szefem warszawskiego PiS

Maciej Więckowski został w niedzielę nowym
szefem warszawskiego PiS - poinformował rzecznik stołecznych
struktur partii Maciej Maciejowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dz9vmul

Więckowski został wybrany podczas zjazdu okręgowego warszawskiego PiS. Zastąpił na tym stanowisku byłego wojewodę mazowieckiego Wojciecha Dąbrowskiego.

Warszawscy działacze PiS wybrali również wiceprezesa, którym został Dariusz Olszewski oraz 35-osobowy zarząd regionalny.

Więckowski ma 38 lat. Jest absolwentem katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. W latach 2002-2006 był radnym warszawskiej dzielnicy Bielany, pełnił funkcję zastępcy burmistrza tej dzielnicy, następnie także jej burmistrza. Obecnie jest radnym sejmiku województwa mazowieckiego.

dz9vmul

Podziel się opinią

Share

dz9vmul

dz9vmul
Więcej tematów