Trwa ładowanie...
d3cqaaf
d3cqaaf
kochanek

Ma bliźniaki z mężem i kochankiem

To, że bliźniacy mają dużo cech wspólnych i są do siebie podobni to nikogo nie dziwi. Ale to, że nie mają wspólnego ojca jest zaskoczeniem nawet dla ich matki. - Spośród wszystkich ludzi w Ameryce i wszystkich ludzi na świecie, to musiało się wydarzyć właśnie nam. Jestem w szoku - opowiada Mia Washington z Dallas. Jej synowie Justin i Jordan mimo, że są bliźniakami, mają dwóch różnych tatusiów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3cqaaf

20-letnia Mia utrzymywała kontakty seksualne z dwoma mężczyznami w tym samym czasie. Teraz obaj są tatusiami jej synków. - Większość ludzi nie wierzy, że tak może się zdarzyć a może - powiedział Genny Thibodeaux z laboratorium Clear Diagnostics. Na podstawie badań określono prawdopodobieństwo, że chłopcy mają różnych ojców - wynosi 99,999%. Jest tylko kilka takich przypadków na całym świecie.

Dr Chris Dreiling powiedział, że całe wydarzenie jest medycznym cudem. Może się tak przytrafić, kiedy kobieta uwalnia wiele jaj podczas owulacji. Jeśli ma więcej niż jednego partnera seksualnego w tym samym czasie, plemniki mogą zapładniać komórki dwóch odrębnych jaj.

Stałym partnerem kobiety był wówczas James Harrison. Zapowiedział on, że będzie wychowywał obu chłopców, mimo, że Mia go zdradziła. - Odbudowanie zaufania będzie oczywiście wymagało czasu - powiedział.

d3cqaaf

Mia nie zamierza informować drugiego ojca o dziecku a chłopcom powie całą prawdę jak będą starsi.

W zeszłym roku podobne zaskoczenie przeżyła para z Berlina. Urodziły im się również bliźniaki i to zupełnie wyjątkowe. Jeden synek jest czarny, drugi - biały.

Matka nowonarodzonych chłopców pochodzi z Afryki Zachodniej, ojciec jest rodowitym Niemcem. Bracia, podobnie jak rodzice, całkowicie różnią się kolorem skóry: Malutki Leo to wykapana mama, Ryan jest podobny do taty.

Katarzyna Bogdańska, Wirtualna Polska

d3cqaaf

Podziel się opinią

Share
d3cqaaf
d3cqaaf
Więcej tematów