Trwa ładowanie...
d2h6b6i
IAR

Lotniczy pasażer na gapę w ciężkim stanie. Ukrył się w podwoziu

Do jednego z londyńskich szpitali trafił mężczyzna, który schował się w podwoziu samolotu linii British Airways lecącego z RPA. Jego stan jest krytyczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lotniczy pasażer na gapę w ciężkim stanie. Ukrył się w podwoziu
(Fotolia)
d2h6b6i

26-letni pasażer na gapę został znaleziony nieprzytomny po lądowaniu maszyny na londyńskim lotnisku Heathrow. Jest w stanie krytycznym, obecnie lekarze walczą o jego życie.

Samolot przyleciał do Londynu z Johannesburga. Lot trwał 11 godzin. Temperatura, w jakiej przebywał mężczyzna mogła wynosić nawet minus 60 stopni Celsjusza.

Miejscowa policja bada też sprawę innego mężczyzny, którego ciało zostało znalezione na dachu jednego z budynków. Są podejrzenia, że on również ukrył się w podwoziu maszyny British Airways, ale w pewnym momencie wypadł z niego i zginął.

d2h6b6i

Przedstawiciele British Airways poinformowali, że w sprawie tego wyjątkowo rzadkiego przypadku, linie w pełni współpracują z policją, zarówno brytyjską, jak i ze śledczymi w RPA.

Ekspert lotniczy David Learmount podkreśla, że jeśli okaże się, iż gapowicze dostali się do samolotu, nie będąc pracownikami linii lotniczych lub lotniska,to będziemy mieli do czynienia z poważnymi pytaniami o bezpieczeństwo. linie w pełni współpracują z policją, zarówno brytyjską, jak i ze śledczymi w RPA.

W lipcu 2013 na lotnisku Heathrow w podwoziu samolotu znaleziono zamarznięte ciało Turka. Mężczyzna nie przeżył trwającego około czterech godzin lotu ze Stambułu.

d2h6b6i

Podziel się opinią

Share

d2h6b6i

d2h6b6i
Więcej tematów