Trwa ładowanie...
d33b5ju

LOT najlepszymi liniami w Europie Wschodniej

Na zdjeciu Sławomir Noszczak, Dyrektor Regionalny PLL LOT w Wlk. Brytanii i Irlandii (z lewej) oraz Maciej Wejroch, Dyrektor PLL LOT na Europę Zach. (z prawej) odbierają nagrodę OAG z rąk prezydenta OAG, Eddiego Bella (fot. OAG)
Polskie Linie Lotnicze LOT zdobyły tegoroczną prestiżową nagrodę międzynarodowej organizacji OAG w kategorii najlepszych linii lotniczych z Europy Wschodniej. O nagrodę w tej kategorii (jednej z dziewiętnastu przyznawanych przez OAG) konkurowały z Lotem Aerofłot, Croatia Airlines, Czech Airlines i węgierskie linie Malev.

d33b5ju
d33b5ju

Bardzo sobie cenimy to wyróżnienie, ponieważ podstawą przyznawania go jest ankieta wśród klientów OAG, a jej wyniki są dodatkowo weryfikowane przez niezależną agencję marketingową - powiedział odbierający nagrodę Sławomir Noszczak, szef biura LOT-u na Wielką Brytanię i Irlandię.

Za najlepsze linie lotnicze świata roku 2002 uznano Singapore Airlines, które zwyciężyły też w rankingu linii azjatyckich.

Więcej niż jedną nagrodę uzyskały też Air Canada i British Airways. W kategorii najlepszego lotniska w świecie wyróżniono Changi w Singapurze. Za najciekawsze internetowe strony linii lotniczych uznano strony Nortwest Airlines z USA.

OAG jest czołowym w świecie dostawcą informacji nt. produktów i usług turystycznych oraz podróży w kategorii biznesowej z myślą o dużych korporacjach. Organizacja, powstała w 1993 roku z połączenia brytyjskiej agencji informacyjnej ABC z amerykańską Official Airline Guides, jest najbardziej znana ze swoich przewodników turystycznych. Oferuje też wyspecjalizowane usługi dla firm w planowaniu podróży pracowników.(aka)

d33b5ju
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33b5ju
Więcej tematów