Trwa ładowanie...

Łódzkie. Niepełnosprawna kobieta zamknięta na cmentarzu w Starej Gadce

Łódzkie. Nietypowa akcja strażaków w miejscowości Stara Gadka. Niepełnosprawna kobieta została zamknięta na tamtejszym cmentarzu.
Share
Łódzkie. Niepełnosprawna kobieta zamknięta na cmentarzu w Starej Gadce
Łódzkie. Niepełnosprawna kobieta zamknięta na cmentarzu w Starej GadceŹródło: Facebook, Fot: OSP Stara Gadka
d3q5pw0

Łódzkie - miejscowość Stara Gadka (pow. łódzki-wschodni). W tej niewielkiej wsi w czwartek 21 stycznia wieczorem doszło do nietypowego zdarzenia.

Łódzkie. Stara Gadka: niepełnosprawna kobieta zamknięta na cmentarzu

Zgłoszenie o tym, że niepełnosprawna kobieta została zamknięta na cmentarzu w Starej Gadce, wpłynęło na stanowisko kierowania około godziny 17:30.

d3q5pw0

Na miejsce wysłano dwie jednostki straży pożarnej oraz policję. Po podjechaniu przed cmentarz okazało się, że rzeczywiście na terenie cmentarza znajduje się niepełnosprawna osoba, która nie była w stanie samodzielnie wydostać się z nekropolii.

Koronawirus. Otwarte stoki w Szwajcarii. Relacja Aleksandra Kwaśniewskiego

"Na terenie cmentarza przebywała starsza niepełnosprawna kobieta, a wszystkie furtki i bramy pozostawały zamknięte na klucz" - czytamy we wpisie strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Gadce.

d3q5pw0

Stara Gadka: niepełnosprawna kobieta w potrzasku. Akcja służb

Po krótkiej naradzie policjanci oraz strażacy wpadli na pomysł, jak mogą pomóc kobiecie. Zdecydowano się na jej przeniesienie przez częściowo rozebrany betonowy płot, który otacza teren cmentarza.

Ostatecznie kobietę udało się uratować i po trzydziestu minutach znalazła się po drugiej stronie cmentarnego ogrodzenia.

Nie wiadomo, dlaczego kobieta została zamknięta na terenie cmentarza, ani gdzie w tym czasie przebywał dozorca nekropolii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q5pw0

Podziel się opinią

Share
d3q5pw0
d3q5pw0
Więcej tematów