Trwa ładowanie...
d23zzwv

Łódź. Ada, Nela i Mikołaj są już w domu. Szóste w tym roku trojaczki przyszły na świat w ICZMP

Trojaczki - Ada, Nela i Mikołaj - urodziły się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki 10 grudnia. Pierwsze swoje święta spędziły w Klinice Neonatologii. Teraz są już w domu pod Sieradzem, gdzie czekały na nie dwie starsze siostry i ojciec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szóste w tym roku trojaczki przyszły na świat w ICZMP
Szóste w tym roku trojaczki przyszły na świat w ICZMP (iStock.com)
d23zzwv

Trojaczki urodziły się zdrowe, poprzez cesarskie cięcie w 33. tygodniu ciąży. Każde z nich ważyło ponad 2 kg! W 2019 roku eksperci z instytutu przyjęli już sześć porodów tego typu - informuje portal fakt.pl.

Zobacz także: Trojaczki przyszły na świat w Rudzie Śląskiej

- Pierwsza była Ada, druga Nela i trzeci Mikołaj - opowiada portalowi fakt.pl pani Karolina, mama trojaczków. - Tato bardzo się cieszy, bo mamy i córeczki, i synka. Ale oczywiście to był dla nas szok, kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży. Trzy pęcherzyki na badaniu! Nasze dzieci są trzyjajowe, więc każde z nich będzie inne. Ciąża przebiegała bardzo dobrze. Maluchy są zdrowe i teraz już tylko rosną - dodaje szczęśliwa kobieta.

d23zzwv

Dwie siostry trojaczków - 7-letnia Iga i 2-letnia Pola - nie mogły doczekać się powrotu do domu mamy oraz siostrzyczek i braciszka. jak opowiada ich mama nie czekały na lalki pod choinką tylko na dzieci.

Zobacz także: Na świat przyszły kolejne polskie trojaczki. Taka ciąża przypada raz na 200 mln. W Polsce zdarzyło się to dwa razy w ciągu jednego dnia

- To było zaskoczenie, ale już jesteśmy spokojni, szczęśliwi. Oczywiście będziemy mieli więcej obowiązków, ale mamy też dziadków, teściów. Damy radę. Najważniejsze, że dzieci są zdrowe i żeby tak było - wyznaje ojciec dzieci.

d23zzwv

Źródło: fakt.pl

Podziel się opinią

Share

d23zzwv

d23zzwv
d23zzwv
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów