Trwa ładowanie...

Lista "tłustych kotów" PiS. PSL uderza w działaczy Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński zapowiedział walkę z nepotyzmem we własnej partii. PSL postanowiło "pomóc" prezesowi PiS - formacja Władysława Kosiniaka-Kamysza opublikowała listę nazwisk 357 działaczy PiS, którzy zostali zatrudnieni na intratnych stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa.

Share
Jarosław Kaczyński krytykuje nepotyzm w PiS
Jarosław Kaczyński krytykuje nepotyzm w PiSŹródło: EASTNEWS, fot: EASTNEWS
d4h6s7z

- System obsadzania przez PiS "swoimi" spółek Skarbu Państwa oraz spółek córek osiągnął patologiczne rozmiary. Właściwie trudno znaleźć spółkę lub spółkę podległą, by nie było w niej działacza PiS, współpracownika partii rządzącej, byłego lub obecnego radnego czy też byłych parlamentarzystów - mówi Wirtualnej Polsce rzecznik PSL Miłosz Motyka.

To właśnie ten polityk odpowiadał za słynną akcję #SamiSwoi, czyli publikację listy działaczy PiS, którzy dorobili się fortun na rządach partii Jarosława Kaczyńskiego.

Dziś temat nepotyzmu w PiS jest równie - a może jeszcze bardziej - głośny. Ogólnopolskiego wydźwięku nadał mu sam… prezes PiS, który działaczy swojej partii nazwał "tłustymi kotami".

PSL przygotował listę takich "tłustych kotów": działaczy PiS zatrudnionych w konkretnych spółkach i instytucjach podległych partii rządzącej.

d4h6s7z

Listę publikujemy w całości i w wersji przedstawionej przez PSL.

1. Tomasz Hinc - działacz PiS - Grupa Azoty

2. Mariusz Grab - działacz PiS - Grupa Azoty

3. Grzegorz Kądzielawski - działacz PiS - Grupa Azoty

d4h6s7z

4. Bartłomiej Litwińczuk - Team Z. Ziobro - Grupa Azoty

5. Tomasz Hryniewicz - Team J. Kowalski - Grupa Azoty

6. Zbigniew Paprocki - były radny PiS - Grupa Azoty

7. Michał Maziarka - radny PiS - Grupa Azoty

d4h6s7z

8. Wojciech Krysztofik - Ministerstwo Aktywów Państwowych - Grupa Azoty

9. Mieczysław Niedźwiedź - radny PiS - Grupa Azoty Prorem

10. Jacek Łabno - były radny PiS - Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o. o. 

11. Justyna Wójtowicz-Woda - radna PiS - Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne

d4h6s7z

12. Paweł Janka - kandydat na radnego PiS - Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. z o. o. 

13. Krzysztof Podkański - były radny PiS - Grupa Azoty (STO-ZAP)

14. Marcin Matias - były radny PiS - Grupa Azoty Police Serwis

15. Jerzy Amonowicz - kandydat na radnego PiS - Grupa Azoty Police Serwis

d4h6s7z

16. Andrzej Łuc - kandydat na radnego PiS - Port Morski Police

17. Janusz Jagielski - były radny PiS - Port Morski Police

18. Dariusz Słaboszewski - Team J. Brudziński - Port Morski Police

19. Tomasz Pyfel - kandydat na radnego PiS - Port Morski Police

d4h6s7z

20. Tadeusz Gancarz - były radny PiS - Grupa Azoty Koltar

21. Piotr Toczek - działacz PiS - Grupa Azoty Koltar

22. Paweł Stańczyk - z-ca prezydenta Ostrołęki z PiS - Grupa Azoty Kędzierzyn

23. Artur Kamiński - były radny PiS - Grupa Azoty Kędzierzyn

24. Bogdan Tomaszek - radny PiS - Grupa Azoty Kędzierzyn

25. Beata Zatoń-Kowalczyk - kandydatka na radną PiS - Grupa Azoty Kędzierzyn

26. Adam Lesiński - działacz PiS - Grupa Azoty Puławy

27. Piotr Regulski - działacz PiS - Grupa Azoty Puławy

28. Krzysztof Majcher - działacz PiS - Grupa Azoty Puławy

29. Jacek Nieścior - Team J. Sasin - Grupa Azoty Puławy

30. Krzysztof Kozłowski - były wojewoda z PiS/MSWiA - Grupa Azoty Police

31. Paweł Bakun - działacz PiS - Grupa Azoty Police

32. Jacek Goliński - brat posłanki PiS - Energa

33. Marek Kasicki - Team J. Sasin - Energa

34. Maciej Żołtkiewicz - kandydat na radnego PiS - Energa

35. Paweł Nogalski - były radny/działacz młodzieżówki PiS - Energa Kogeneracja

36. Alicja Klimiuk - działaczka PiS - Energa Operator

37. Wiesław Jasiński - Team M. Kamiński - Energa Operator

38. Piotr Niewiadomski - w-ce prezydent Siedlec za PiS - Energa Elektrownia Ostrołęka 

39. Andrzej Denis - były radny PiS - Energa OZE

40. Danuta Makowska - Team J. Kurski - Energa Operator

41. Łukasz Kowalski - działacz PiS - Energa Operator

42. Adam Niedziałek - radny PiS - Energa Operator

43. Grzegorz Kierozalski - radny PiS - Energa Obrót

44. Sylwia Kobyłkiewicz - Team D. Obajtek - Energa

45. Tomasz Wiatrak - Team D. Obajtek - Energa OZE

46. Piotr Dorawa - współpracownik PiS - Energa Obrót

47. Artur Czarnecki - Team D. Obajtek - Energa Obrót

48. Elżbieta Bugaj - Team D. Obajtek - Energa Obrót 

49. Janusz Szurski - Team D. Obajtek - Energa Operator

50. Patryk Felmet - były radny PiS/ Team M. Horała - Energa OZE

51. Michał Stróżyk - radny PiS - Energa Obrót

52. Zbigniew Kulewicz - współpracownik PiS - Energa OZE

53. Krzysztof Kurt - współpracownik PiS - Energa OZE

54. Robert Harasimiuk - Team D. Obajtek - Energa OZE

55. Leszek Szymczak - radny PiS - Energa OZE

56. Ewa Rzymkowska - radna PiS - Energa Obrót

57. Stanisława Kasprzycka - kandydatka na posła PiS - Energa Obrót

58. Wojciech Żebrowski - kandydat na radnego PiS - Energa Elektrownie Ostrołęka

59. Piotr Meler - kandydat PiS na prezydenta Sopotu - Energa Elektrownia Ostrołęka

60. Jerzy Barzowski - radny PiS - Energa OZE

61. Szymon Szlósarczyk - współpracownik PiS - Energa Oświetlenie

62. Andrzej Stepnowski - kandydat PiS do Senatu - Energa Operator

63. Michał Wawryn - były działacz/współpracownik PiS - Energa Kogeneracja

64. Andrzej Kojro - był radny PiS - Energa Operator

65. Wojciech Drożdż - współpracownik PiS - Energa Operator

66. Zbigniew Piętka - działacz PiS - Energa Operator

67. Ireneusz Maślany - były radny PiS - Energa Operator

68. Paweł Szczeszek - współpracownik PiS - Enea

69. Rafał Mucha - brat Pawła Muchy - Enea

70. Renata Stefaniuk - żona posła PiS - Enea Połaniec

71. Cezary Ołdakowski - kandydat na radnego PiS - Enea Ciepło

72. Sławomir Hinc - były radny PiS - Enea Logistyka

73. Ireneusz Rogowski - radny PiS - Enea Serwis

74. Sławomir Szczot - działacz PiS - Enea Serwis

75. Dariusz Szymczak - radny PiS - Enea Centrum

76. Krzysztof Adamkiewicz - współpracownik PiS - Enea Centrum

77. Krzysztof Dembiński - radny PiS - Enea Centrum

78. Marzena Małek - była radna PiS - Enea Centrum

79. Łukasz Cicholski - syn posłanki PiS - Enea Centrum

80. Mirosław Jamroży - był radny PiS - Enea Pomiary

81. Rafał Gietka - działacz PiS - Enea Oświetlenie

82. Tomasz Szczegielniak - radny PiS - Enea

83. Marcin Pawlicki - radny PiS - Enea

84. Jan Mazurkiewicz - działacz PiS - Enea Wytwarzanie

85. Antoni Józwowicz - współpracownik PiS - Enea Wytwarzanie

86. Marcin Łukasiewicz - kandydat na posła PiS - Enea Wytwarzanie

87. Agnieszka Kruk - była wiceprezydent Chełma - Enea Wytwarzanie

88. Mariusz Kądziołka - były wiceprezydent Szczecina - Enea Oświetlenie

89. Zofia Paryła - Team D. Obajtek - Lotos

90. Cezary Godziuk - Team G. Bierecki - Lotos Asfalt

91. Krzysztof Rodzik - Team K. Jurgiel - Lotos Asfalt

92. Honorata Krysiewicz - Team J. Kowalski - Lotos Asfalt

93. Paweł Przychodzeń - Team M. Kamiński - Lotos Asfalt

94. Piotr Chylicki - Team M. Morawiecki - Lotos Asfalt

95. Mateusz Siepielski - Team K. Pawłowicz - Lotos Upstream

96. Jakub Kowaleczko - były radny PiS - Lotos Kolej

97. Dariusz Figura - radny PiS - Lotos

98. Jaromir Falandysz - radny PiS - Lotos Kolej

99. Grzegorz Strzelczyk - radny PiS - Lotos Petrobaltic

100. Grzegorz Ksepko - współpracownik PiS - Lotos Petrobaltic

101. Michał Bełbot - były radny PiS - Lotos Petrobaltic

102. Beata Iżyłowska - Team J. Śniadek - Lotos Petrobaltic

103. Piotr Karczewski - radny PiS - Lotos Petrobaltic

104. Sebastian Bojemski - Team M. Morawiecki - Lotos Paliwa

105. Adam Sekściński - były radny PiS - Lotos Oil

106. Aleksandra Jankowska - była radna PiS - Lotos Oil

107. Paulina Sala - Team D. Obajtek - lotos Oil

108. Mirosław Wicki - współpracownik PiS - Lotos Oil

109. Filip Rdesiński - współpracownik PiS - Lotos Terminale

110. Mariusz Chłopik - współpracownik PiS - Lotos Terminale

111. Kamil Patynowski - radny PiS - Lotos Terminale

112. Anna Czabańska - żona K. Czabańskiego - Lotos Paliwa

113. Wojciech Dąbrowski - były wojewoda/radny PiS - PGE

114. Paweł Śliwa - były radny PiS - PGE

115. Ryszard Wasiłek - Kandydat na radnego PiS - PGE

116. Wanda Buk - Ministerstwo Cyfryzacji - PGE

117. Paweł Cioch - współpracownik PiS - PGE

118. Janina Goss - Team J. Kaczyński - PGE

119. Tomasz Hapunowicz - były wójt z PiS - PGE

120. Grzegorz Kuczyński - Team J. Kaczyński - PGE

121. Marcin Kowalczyk - Team J. Sasin - PGE

122. Jan Frania - był radny PiS - PGE Dystrybucja

123. Janusz Magoń - były radny PiS - PGE Obrót

124. Jarosław Kwasek - współpracownik PiS - PGE Dystrybucja

125. Zbigniew Dżugaj - działacz PiS - PGE Dystrybucja

126. Lucjan Cichosz - były poseł i senator PiS - PGE Dystrybucja

127. Andrzej Olborski - radny PiS - PGE Dystrybucja

128. Marcin Karlikowski - kandydat na radnego PiS - PGE Energia Odnawialna

129. Andrzej Olszewski - kandydat na posła PiS - PGE Energia Odnawialna

130. Paweł Mazurkiewicz - Team K. Tchózewski - PGE Energia Odnawialna

131. Lucyna Kwiatos - współpracowniczka PiS - PGE Energia Odnawialna

132. Paweł Zołoteńki - współpracownik PiS - PGE Energia Odnawialna

133. Krzysztof Falkowski - był radny PiS - PGE Systemy

134. Robert Choma - był prezydent Przemyśla z PiS - PGE Obrót

135. Waldemar Szumny - radny PiS - PGE Obrót

136. Maciej Jankiewicz - były radny PiS - PGE Energia Ciepła

137. Katarzyna Polak - radna PiS - PGE Energia Ciepła

138. Magdalena Derlatka-Miodowska - Team J. Kwieciński - PGE Energia Ciepło

139. Tomasz Wiśniewski - Team M. Morawiecki - PGE GiEK

140. Anna Kęzik - radna Warszawy - Fundacja PGE

141. Paweł Kurtyka - współpracownik PiS - PGE Baltica

142. Michał Czarnik - Team A. Duda - PGE Lumi 

143. Marcin Rolski - były radny PiS - PGE Lumi

144. Dorota Skrzypek - kandydatka na posłankę PiS - PGE Lumi

145. Paweł Majewski - współpracownik PiS - PGNiG

146. Robert Perkowski - były radny PiS - PGNiG

147. Roman Gabrowski - były radny PiS - PGNiG

148. Paweł Kozyra - Team W. Jasiński - PGNiG Obrót Detaliczny

149. Krzysztof Bączyk - Team Z. Ziobro - PGNiG Exalo Drilling

150. Robert Więckowski - działacz PiS - Polska Spółka Gazownictwa

151. Jakub Kowalski - radny PiS - Polska Spółka Gazownictwa

152. Jarosław Głowacki - radny PiS - PGNiG Termika

153. Filip Ostrawski - współpracownik PiS - PGNiG Gas-Trading

154. Tymoteusz Pruchnik - współpracownik PiS - PGNiG Gas-Trading

155. Dariusz Dumkiewicz - Team L. Sprawka (bliski posła PiS) - PGNiG Serwis

156. Dominik Zaremba - syn kierowcy polityków PiS - EuRoPol Gas

157. Marcin Szczudło - mąż posłanki PiS - PGNiG Obrót Detaliczny 

158. Robert Gut - współpracownik PiS - PGNiG Obrót Detaliczny

159. Karol Tchórzewski - syn K. Tchórzewskiego posła PiS - PGNiG Exalo Drilling

160. Marian Żołyniak - były radny PiS - Polska Spółka Gazownictwa

161. Lucyna Podhalicz - Team M. Kuchciński - PGNiG Technologie

162. Konrad Fuśnik - był radny PiS - PGNiG Termika 

163. Izabela Wierzchowska - działaczka PiS - PGNiG Termika

164. Joanna Gepfert - współpracowniczka PiS - PGNiG Termika

165. Jan Stępkowski - były radny PiS - PGNiG Termika Energetyka Rozproszona

166. Radosław Skrzetuski - były radny PiS - PGNiG Termika Energetyka Rozproszona

167. Nikodem Matusiak - syn posła PiS - PEC Tychy (zarekomendowany przez Tauron Ciepło)

168. Józef Wierzbowski - Team J. Sasin - EuRoPol Gaz

169. Grzegorz Peczkis - były senator PiS - Tauron

170. Andrzej Furmanik - kandydat PiS na radnego - Tauron Kopalnia Wapienia Czatkowice

171. Marcin Wawrzyniak - Trybunał Stanu z rekomendacji PiS 

172. Maciej Więckowski - był radny PiS - Tauron Wydobycie

173. Leszek Piechota - działacz PiS - Tauron Wytwarzanie

174. Marek Ryszka - współpracownik PiS - Tauron Wytwarzanie

175. Ewa Jankowska - Team A. Soboń - Tauron Wytwarzanie

176. Wojciech Przepadło - działacz PiS - Tauron Wytwarzanie

177. Krzysztof Woźniak - były radny PiS - Tauron Dystrybucja

178. Robert Zasina - współpracownik PiS - Tauron Dystrybucja

179. Tomasz Jachna - działacz PiS - Tauron Dystrybucja

180. Waldemar Skomudek - działacz PiS - Tauron Dystrybucja

181. Krzysztof Durkalec - działacz PiS - Tauron Dystrybucja

182. Karol Sońta - były radny PiS - Tauron Dystrybucja

183. Wojciech Nastula - radny PiS - Tauron Dystrybucja

184. Magdalena Szymczuk - była radna PiS - Tauron Obsługa Klienta

185. Mariusz Paczkowski - współpracownik PiS - Tauron Ekoenergia

186. Witold Olech - Team B. Szydło - Tauron Sprzedaż

187. Mariusz Andrzejewski - działacz PiS - Tauron Sprzedaż

188. Józef Gawron - były radny PiS - Tauron Kopalnia Wapienia Czatkowice

189. Ryszard Maziar - Team J. Sasin - Tauron

190. Artur Warzocha - były senator PiS - Tauron Nowe Technologie

191. Piotr Apollo - Team A. Bielan - Tauron Nowe Technologie

192. Grzegorz Hlebowicz - radny PiS - Tauron Nowe Technologie

193. Piotr Wójcik - radny PiS - Tauron Dystrybucja Pomiary

194. Zdzisław Filip - Team B. Szydło/były radny PiS - Tauron Nowe Jaworzno

195. Barbara Łuszcz - współpracowniczka PiS - Tauron Wsparcie

196. Dariusz Zagdański - radny PiS - Tauron Wsparcie

197. Włodzimierz Dola - Team M. Morawiecki - PL.2012+

198. Monika Borzdyńska - współpracowniczka PiS - PL.2012+

199. Artur Murawski - Team J. Sasin - PL.2012+

200. Sabina Bigos-Jaworowska - Team B. Szydło - PL.2012+

201. Michał Góras - radny PiS - PL.2012+

202. Cezary Jurkiewicz - radny PiS - PL.2012+

203. Marcin Zarzecki - Team P. Gliński - Polska Fundacja Narodowa

204. Mikołaj Wild - były wiceminister skarbu państwa - Centralny Port Komunikacyjny

205. Seweryn Szwarocki - Kandydat PiS na radnego - Centralny Port Komunikacyjny

206. Leszek Skiba - kandydat PiS do Sejmu - Bank Pekao

207. Jerzy Kwieciński - były minister PiS - Bank Pekao

208. Michał Kaszyński - Team B. Szydło - Bank Pekao

209. Maks Kraczkowski - były poseł PiS - PKO BP

210. Mieczysław Król - były radny PiS - PKO BP

211. Maciej Łopiński - Team A. Duda - PKO BP

212. Tomasz Zdzikot - były radny PiS - Poczta Polska

213. Andrzej Bodziony - były radny PiS - Poczta Polska

214. Wiesław Włodek - działacz PiS - Poczta Polska

215. Zbigniew Dżugaj - działacz PiS - Poczta Polska

216. Artur Stroka - kandydat PiS na radnego - Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

217. Maciej Wieprzkowicz - były radny PiS - Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

218. Tadeusz Sławik - radny PiS - Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

219. Krzysztof Mentlik - radny PiS - JSW Centralne Laboratorium Pomiarowo Badawcze

220. Michał Urgoł - radny PiS - JSU 

221. Łukasz Kasza - radny PiS - JSU

222. Grzegorz Muszyński - były radny PiS - JSW Innowacje

223. Mariusz Wielkopolan - radny PiS - JSW Innowacje

224. Robert Sołek - współpracownik PiS - JSW Innowacje

225. Łukasz Dwornik - kandydat PiS na radnego - JSW Szkolenie i Górnictwo

226. Antoni Augustyn - Team G. Matusiak - JSW Szkolenie i Górnictwo

227. Grzegorz Janik - były poseł PiS - JSW Szkolenie i Górnictwo

228. Małgorzata Zarychta-Surówka - radna PiS - JSW Koks

229. Jarosław Szlachetka - burmistrz Myślenic z PiS - Przedsiębiorstwo Budowy Szybów

230. Sławomir Brzeziński - Team P. Jaki - Węglokoks

231. Janusz Gałkowski - były senator PiS - Spółka Restrukturyzacji Kopalń

232. Janusz Smoliło - działacz PiS - Spółka Restrukturyzacji Kopalń

233. Szymon Ruman - Ministerstwo Cyfryzacji - Huta Łabędy

234. Sebastian Chwałek - działacz PiS - Polska Grupa Zbrojeniowa

235. Bogdan Borkowski - kandydat PiS na radnego - Polska Grupa Zbrojeniowa

236. Paweł Olejnik - Team M. Błaszczak - Polska Grupa Zbrojeniowa

237. Dariusz Nowak - działacz PiS - Agencja Mienia Wojskowego

238. Marcin Wierzchowski - radny PiS - AMW Rewita

239. Karol Rukszto - kandydat PiS na radnego - AMW Kwatera

240. Dariusz Lasocki - były radny PiS - AMW Kwatera

241. Anna Adamczyk - Team M. Błaszczak - AMW Kwatera

242. Marek Makuch - były radny PiS - AMW Sinevia

243. Łukasz Kudlicki - Ministerstwo Obrony Narodowej - AMW Sinevia

244. Marcin Chludziński - współpracownik PiS - KGHM

245. Paweł Gruza - Ministerstwo Skarbu Państwa/Ministerstwo Finansów - KGHM

246. Andrzej Kisielewicz - kandydat PiS do PE - KGHM

247. Agnieszka Winnik-Kalemba - Team E. Witek - KGHM

248. Leszek Rybak - były wiceprezydent Głogowa z PiS - KGHM Energetyka

249. Piotr Paszko - Team D. Jackiewicz - KGHM Energetyka

250. Piotr Karwan - radny PiS - KGHM Energetyka

251. Marek Litwiński - działacz PiS - WPEC Legnica

252. Halina Rosiak - radna PiS - WPEC Legnica

253. Cezariusz Lesisz - Team M. Morawiecki - KGHM Metraco

254. Stefan Świątkowski - współpracownik PiS - KGHM Metraco

255. Bogumił Gwoździk - działacz PiS - Bipromet KGHM

256. Andrzej Jaroch - radny PiS - KGHM Cuprum

257. Krystian Mieszkała - były radny PiS - KGHM Cuprum

258. Wacław Szetelnicki - były radny PiS - Centrum Badań Jakości KGHM

259. Maciej Przerwa - radny PiS - Centrum Badań Jakości KGHM

260. Artur Mackiewicz - radny PiS - Centrum Badań Jakości KGHM

261. Zbigniew Bytnar - były radny PiS - Pol-Miedź Trans

262. Kasjan Wyligała - współpracownik PiS - Pol-Miedź Trans

263. Radosław Pobol - były radny PiS - Mercus Logistyka

264. Przemysław Bożek - kandydat PiS na prezydenta Głogowa - Mercus Logistyka

265. Zbigniew Hajłasz - działacz PiS - KGHM TFI

266. Łukasz Ciołek - były radny PiS - Interferie

267. Paweł Stolarczyk - radny PiS - Interferie

268. Eugeniusz Stain - kandydat PiS na radnego - Uzdrowisko Połczyn PGU

269. Ireneusz Łojek - były radny PiS - Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa

270. Wojciech Zembik - radny PiS - Uzdrowisko Cieplice

271. Roman Kulczycki - kandydat PiS do Sejmu - Uzdrowisko Cieplice

272. Marek Waszkowiak - radny PiS - Inter Balt

273. Tadeusz Bałuch - kandydat PiS na radnego - Inter Balt

274. Agnieszka Chilmon - Ministerstwo Środowiska - Inter Balt

275. Maciej Bąk - Team G. Bierecki - Morski Port Gdynia

276. Witold Reclaf - działacz PiS - Morski Port Gdynia

277. Kamil Tarczewski - były radny PiS - Port Gdańsk

278. Piotr Koenig - działacz PiS - Port Gdańsk

279. Dorota Arciszewska-Mielewczyk - była posłanka PiS - Polskie Linie Oceaniczne

280. Dorota Płotka - radna PiS - Polskie Linie Oceaniczne

281. Kazimierz Drzazga - były radny PiS - Morskie Porty Szczecin-Świnoujście

282. Małgorzata Jacyna-Witt - radna PiS - Stocznia Szczecińska Wulkan

283. Andrzej Walkowiak - były poseł i radny PiS - Fabryka Obrabiarek do drewna w Bydgoszczy

284. Tomasz Broniowski - radny PiS - Kopalnia Soli Wieliczka

285. Borys Borówka - były radny PiS - Kopalnia Soli Bochnia

286. Łukasz Słoniowski - były radny PiS - Krakowski Park Technologiczny

287. Emilia Hermaszewska - żona europosła PiS - Armatura Kraków

288. Tomasz Rega - były radny PiS - Krajowa Spółka Cukrowa

289. Zdzisław Salus - Team J. Kaczyński - Krajowa Spółka Cukrowa

290. Artur Niczyporuk - współpracownik PiS - Lubelski Rynek Hurtowy

291. Łukasz Reszka - starosta z PiS - Lubelski Rynek Hurtowy

292. Arkadiusz Szymoniuk - działacz PiS - Lubelski Rynek Hurtowy

293. Piotr Breś - radny PiS - Totalizator Sportowy

294. Jarosław Porwich - kandydat PiS do Sejmu - Agencja Rozwoju Przemysłu

295. Antoni Duda - stryj A. Dudy - PKP Cargo

296. Wiesław Pióro - były radny PiS - Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

297. Danuta Lelito - była radna PiS - Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

298. Przemysław Gawłowski - były radny PiS - Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

299. Tomasz Górnicki - Team M. Morawiecki - Polski Holding Nieruchomości

300. Tomasz Sztonyk - Team M. Morawiecki - Polski Holding Nieruchomości

301. Tomasz Karusewicz - Team J. Brudziński - TUW PZU

302. Wojciech Dębski - były burmistrz Pułtuska z PiS - PZU Tower Inwestycje

303. Anna Sotek - współpracowniczka PiS - PZU Tower Inwestycje

304. Aleksandra Dołhan - była radna PiS - PZU Centrum Operacji

305. Dorota Penger - była radna PiS - PZU Centrum Operacji

306. Grzegorz Janas - kandydat PiS do Sejmu - PZU Centrum Operacji

307. Patrycja Kotecka - żona Z. Ziobro - Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń

308. Marcin Majerowski - kandydat PiS na radnego - PTE PZU

309. Daniel Obajtek - PKN Orlen

310. Zbigniew Leszczyński - Team P. Jaki - PKN Orlen

311. Patrycja Klarecka - Team M. Morawiecki - PKN Orlen

312. Armen Artwich - Team M. Morawiecki - PKN Orlen

313. Jan Szewczak - były poseł PiS - PKN Orlen

314. Wojciech Jasiński - były minister skarbu i poseł PiS - PKN Orlen

315. Anna Wójcik - Team M. Morawiecki - PKN Orlen

316. Andrzej Kapała - Team M. Morawiecki - PKN Orlen

317. Jadwiga Lesisz - Team M. Morawiecki - PKN Orlen

318. Izabela Kucińska-Świgost - działaczka PiS - Orlen Administracja

319. Marek Pietrzak - były radny PiS - Orlen Asfalt

320. Waldemar Hudomięcki - były radny PiS - Orlen Aviation 

321. Mariusz Rusiecki - radny PiS - Orlen Aviation 

322. Sylwia Iwańczuk - Team K. Jurgiel - Orlen Aviation 

323. Anna Moskwa - Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej - Orlen Baltic Power

324. Piotr Guział - Team P. Jaki - Orlen Budonaft

325. Jarosław Nosal - współpracownik PiS - Orlen Centrum Serwisowe

326. Paweł Stępkowski - współpracownik PiS - Orlen Centrum Serwisowe

327. Łukasz Porażyński - Team M. Morawiecki - Orlen Deutschland

328. Leszek Jakubów - współpracownik PiS - Orlen Koltrans

329. Hanna Mazur - była radna PiS - Orlen Koltrans

330. Piotr Szpakowicz - były radny PiS - Orlen Laboratorium

331. Wioletta Kandziak - Team D. Obajtek - Orlen Centrum Usług Korporacyjnych

332. Łukasz Lipiec - współpracownik PiS - Orlen Ochrona

333. Janusz Fudała - współpracownik PiS - Orlen Oil

334. Daniel Kołada - działacz PiS - Orlen Paliwa

335. Adam Rogacki - były poseł PiS - Orlen Paliwa

336. Jakub Opara - były radny PiS - Orlen Paliwa

337. Krzysztof Zaremba - były poseł PiS - Orlen Paliwa

338. Joanna Zięba - Team D. Obajtek - Team D. Obajtek - Orlen Południe

339. Paweł Pachniewski - działacz PiS - Orlen Projekt

340. Paweł Majewski - KPRM/Ministerstwo Cyfryzacji/MSWiA - Orlen Upstream

341. Michał Orzeszek - działacz PiS - Orlen Upstream

342. Jarosław Chmielewski - działacz PiS/były radny PiS - Anwil

343. Tomasz Zbróg - były radny PiS - Anwil

344. Halina Szymańska - Team A. Duda - Anwil

345. Marcin Puchalski - działacz PiS - Orlen Centrum Edukacji

346. Błażej Krawczyszyn - Team D. Jackiewicz - IKS Solino 

347. Maciej Libiszewski - Team J. Kaczyński - Unipetrol

348. Jakub Szurski - Team D. Obajtek - Unipetrol

349. Małgorzata Sadurska - była posłanka PiS / KPRP - PZU SA

350. Ernest Bejda - CBA/kandydat PiS do Sejmu - PZU SA

351. Maciej Rapkiewicz - Team P. Jaki -PZU SA

352. Paweł Mucha - radny PiS - PZU SA

353. Maciej Zaborowski - Team D. Obajtek - PZU SA

354. Kazimierz Kuberski - były wiceminister w MRPiPS - PZU Zdrowie

355. Oliwier Kubicki - radny PiS - PZU Zdrowie

356. Dominik Witek - kandydat PiS na radnego - PZU Zdrowie

357. Aleksandra Agatowska - Team A. Duda - PZU Zdrowie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4h6s7z

Podziel się opinią

Share
d4h6s7z
d4h6s7z
Więcej tematów