Trwa ładowanie...
d3hggrw
Policja
list gończy

List gończy za mężczyzną podejrzanym o podwójne usiłowanie zabójstwa

W związku z trudnością namierzenia prokuratura Okręgowa we Wrocławiu wydała list gończy za 27-letnim Michałem Matkowskim. Mężczyzna podejrzany jest o podwójne usiłowanie zabójstwa przy użyciu noża i rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
List gończy za mężczyzną podejrzanym o podwójne usiłowanie zabójstwa
(Policja)
d3hggrw

Do ataku we Wszemirowie doszło 10 kwietnia. Dwóch braci weszło do opuszczonego domu, który jest ich własnością. W środku był obcy mężczyzna. Bracia twierdzą, że włamywacz zadał im po kilka ciosów nożem i uciekł.

Jak informuje prokuratura: zebrany dotychczas materiał dowodowy w wysokim stopniu uprawdopodabnia, że podejrzanym o podwójne usiłowanie zabójstwa jest 27-letni Michał Matkowski. Dlatego Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu wydała za podejrzewanym list gończy. Matkowski mieszkał w miejscowości Cerekwica. Ma 175 centymetrów wzrostu; krótkie, ciemne blond włosy i zielone oczy. Jak podkreślają śledczy, może mieć kilkudniowy zarost. Mężczyzna waży 90 kilogramów.

"Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego, prosimy kierować do najbliższej jednostki policji pod numer alarmowy 997 lub 112 ( z tel komórkowego)".

Uwaga, mężczyzna może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie.

d3hggrw

Podziel się opinią

Share

d3hggrw

d3hggrw
Więcej tematów