ycipk-vlxfdm
ycipk-vlxfdm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Liga Polskich Rodzin podzielona

Czworo posłów, którzy opuścili tydzień temu klub Ligi Polskich Rodzin: Halina Szustak, Ewa Kantor, Gertruda Szumska i Piotr Krutul, założyło koło poselskie "Dom Ojczysty".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-vlxfdm

Jak napisano w oświadczeniu przekazanym PAP, decyzję o powołaniu koła podjęto w związku m.in. z koniecznością "organizowania Narodu Polskiego: w obronie Polski niepodległej i suwerennej, w obronie wartości chrześcijańskich i w obronie nadrzędności Konstytucji RP nad Konstytucją UE".

Posłowie opuścili szeregi klubu LPR, ponieważ ich zdaniem Liga odstąpiła od realizacji programu oraz z powodu "nieetycznego działania jej władz".

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vlxfdm
ycipk-vlxfdm