Trwa ładowanie...
d3nlpjp
16-12-2015 11:15

Leszek Miller: zazdroszczę Jarosławowi Kaczyńskiemu

Zazdroszczę Jarosławowi Kaczyńskiemu. Każdy premier chciałby być w takiej sytuacji jak on, a wszyscy wiemy, że to prezes PiS wypełnia rolę premiera. Za jakiś czas nim zostanie. On dobrze wie, że prawdziwa władza jest w gabinecie premiera - powiedział w #dziejesienazywo szef SLD Leszek Miller.

d3nlpjp
d3nlpjp

Lider Sojuszu przyznał, że bardzo odpowiada mu obecny klimat, jaki panuje na Wiejskiej. - Zawsze lubiłem Sejm, w którym skrzyło się od napięć i improwizowanych wystąpień. Czułbym się tam jak ryba w wodzie - przyznał.

Pytany o ocenę działań rządu PiS, tłumaczył, że Jarosław Kaczyński chce zrealizować swój program, korzystając z faktu, że ma większość. - Pan Kaczyński ma sytuację luksusową, nadzwyczajną. Nie dość, że nie musi układać się z żadnym koalicjantem, to w dodatku ma jeszcze swojego prezydenta - podkreślił.

Tłumaczył, że w Sejmie królową jest arytmetyka. - Można nie mieć racji, ale jak się ma większość, jest się królem - zaznaczył. Miller uważa, że zachowanie i działania szefa PiS to jasny przekaz. - Jarosław Kaczyński wysyła sygnał: nic mnie nie zatrzyma i nie miejcie żadnej nadziei - stwierdził.

d3nlpjp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nlpjp
Więcej tematów