Trwa ładowanie...
dn3ghv0

Leszek Miller: wybór między PO i PiS? Można mieć dystans

Włodzimier Cimoszewicz i wielu innych polityków twierdzi, że świat jest biało-czarny tzn. albo można popierać PO oraz KOD, albo PiS i nie ma innej możliwości. Otóż ja się nie zgadzam z taką tezą - powiedział w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo były premier Leszek Miller.
Share
dn3ghv0

Dodał, że w obecnej sytuacji politycznej nie ma wyboru tylko dwóch stron sporu. - Uważam, że można szukać w tym wszystkim zdrowego rozsądku i mieć dystans zarówno do PO, jak i do PiS - zaznaczył.

Gość Michała Kobosko odniósł się także do krytycznych słów Cimoszewicza pod swoim adresem. - Stwierdził, że teraz mówię językiem, którego wcześniej nie używałem. Ja pamiętam, że jakiś czas temu był ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym jednocześnie - mówił Miller. Dodał, że Cimoszewicz wówczas nie domagał się rozłączenia tych funkcji, a dziś jest gorącym przeciwnikiem łączenia tych stanowisk.

- Więc mógłbym używając tej samej metody zapytać: kiedy pan Cimoszewicz mówił swoim prawdziwym językiem? - mówił były premier.

dn3ghv0

Podziel się opinią

Share
dn3ghv0
dn3ghv0
Więcej tematów