Trwa ładowanie...
d25hw89
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Legendarny gitarzysta B.B. King trafił do szpitala

Legendarny gitarzysta bluesowy, 89-letni B.B. King został hospitalizowany - poinformował w poniedziałek czasu kalifornijskiego dziennik "Los Angeles Times", powołując się na bliskich muzyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legendarny gitarzysta B.B. King trafił do szpitala
(PAP/EPA, Fot: BRIAN JONES)
d25hw89

Nie ma informacji, w którym szpitalu przebywa.

Nazywany "królem bluesa" muzyk, uważany za jednego z najlepszych gitarzystów w historii, od ponad 20 lat cierpi na cukrzycę II stopnia.

W październiku zeszłego roku artysta musiał przerwać koncert w Chicago z powodu wycieczenia i odwodnienia. Reszta trasy koncertowej została odwołana.

d25hw89

Podziel się opinią

Share

d25hw89

d25hw89
Więcej tematów