WP

Lech Wałęsa pełen "luzu" i "relaksu" wypoczywa nad morzem. Spotkał m.in. Dorotę Zawadzką

Byłemu prezydentowi nie udało się obronić sądów. Niezrażony ruszył nad Bałtyk, by podładować "baterie życiowe". Jedną z osób, które spotkał nad morzem, jest najpopularniejsza w Polsce niania Dorota Zawadzka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lech Wałęsa odebrał honorowe obywatelstwo miasta Darłowo
Lech Wałęsa odebrał honorowe obywatelstwo miasta Darłowo (PAP, Fot: Adam Warżawa)
WP

Na początku lipca przed Sądem Najwyższym zorganizowano protesty przeciwko reformie sądownictwa. Ustawy, których domagał się PiS, wzbudziły niepokój również w Lechu Wałęsie. Były prezydent przyjechał do Warszawy, by pokazać, że nie zgadza się z działaniami rządu.

Ale liczba protestujących rozczarowała go. Co prawda wygłosił przemówienie, ale uznał, że działanie zostawia już innym. I wyjechał nad morze.

WP

Od zeszłego tygodnia były prezydent wrzuca do sieci zdjęcia z nadbałtyckich spacerów i spotkań. Prezydent pochwalił się wystąpieniem w Darłowie. Tu z liczby osób był już zadowolony. Ale najczęściej publikuje po prostu fotografie z innymi wczasowiczami.

Jak twierdzi, zaplanował wiele "spotkań i wyjazdów", więc teraz jest dobry czas na "podładowanie baterii". Może się "zrelaksować" i mieć "pełny luz"

WP

Wśród osób, które ostatnio spotkał, jest najsłynniejsza polska niania, Dorota Zawadzka. Superniania pozowała do fotografii ze swoim mężem.

Prowadząca nad morzem akcję edukacyjną Zawadzka również wrzuciła do sieci zdjęciem z prezydentem. "Dzień zaczął się cudnie" - uznała.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP