ycipk-2qmz4i
ycipk-2qmz4i
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Lech Nikolski - szara eminencja SLD

Skompromitowany w aferze Rywina Lech
Nikolski, były szef gabinetu politycznego premiera Leszka Millera,
według "Dziennika", jest bliskim doradcą szefa SLD Wojciecha
Olejniczaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2qmz4i

Nikolski, jeden z członków "grupy trzymającej władzę" podejrzanej o wysłanie Lwa Rywina do Adama Michnika z propozycją łapówki, oficjalnie w SLD nie odgrywa większej roli.

W warszawskiej siedzibie partii przy ul. Rozbrat Nikolski jest zatrudniony jako szef Ośrodka Badań Społecznych. Oficjalnie członkowie SLD niechętnie o nim mówią. Nieoficjalnie przyznają jednak, że ośrodek Nikolskiego to wielka farsa. Jeden z rozmówców gazety zaznacza, że gdy Nikolski po ostatnich wyborach parlamentarnych został bez pracy, Olejniczak mu pomógł - powołał ośrodek badań, na czele którego stanął właśnie Nikolski.

Jednak to, co najbardziej irytuje niektórych działaczy Sojuszu,to zbyt duży wpływ Nikolskiego na Olejniczaka. Jest bliskim doradcą Wojtka. On mu pisze nawet przemówienia - krytykuje jeden z rozmówców "Dziennika". Olejniczak zaprzecza. To nieprawda, przemówienia piszę sobie sam - twierdzi. (PAP)

ycipk-2qmz4i
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qmz4i

ycipk-2qmz4i
ycipk-2qmz4i