Trwa ładowanie...
d1lup6f
d1lup6f
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Lech Kaczyński przesłał kondolencje rodzinom ofiar tsunami

Lech Kaczyński przekazał prezydentowi Niezależnego Państwa Samoa depesze kondolencyjną w związku z tsunami, które uderzyło w Archipelag Wysp Samoa. "Łączę się w bólu i modlitwie z rodzinami i bliskimi ofiar kataklizmu" - napisał polski prezydent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1lup6f

Kilkumetrowe fale tsunami wywołane przez silne trzęsienie ziemi, które nawiedziły południowy Pacyfik, zabiły co najmniej 100 osób. Zniszczyły też setki budynków i wywołały pożary.

W imieniu wszystkich Polaków Lech Kaczyński przekazał wyrazy współczucia rodzinom ofiar oraz tym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów. Życzył też osobom rannym w kataklizmie rychłego powrotu do zdrowia.

d1lup6f

Podziel się opinią

Share

d1lup6f

d1lup6f
Więcej tematów