Kwiaty na Dzień Nauczyciela to nuda. Ta laurka to najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

Dzień Edukacji Narodowej to jedno z tych świąt, które uczniowie lubią najbardziej. Jedni wybierają się wtedy na wagary, inni idą do szkoły i korzystają ze skróconych lekcji. W tym roku 14 października przypada w sobotę, więc w wielu szkołach uroczystości przeniesiono na piątek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowa laurka z okazji Dnia Nauczyciela.
Nietypowa laurka z okazji Dnia Nauczyciela. (facebook, Fot: Klinika DIY)
WP

Uczniowie jednej ze szkół postanowili wyjść poza utarty schemat wręczania wychowawcy kwiatów i bombonierki. W zamian wymyślili, dosłownie, najsłodszą laurkę. Jeśli uważacie, że polska szkoła zabija kreatywność, to zdjęcie poniżej jest najlepszym dowodem, że sytuacja ma się zgoła inaczej.

WP

Zdjęcie w niecałą dobę stało się viralem w polskich mediach społecznościowych. Udostępniono je tysiące razy, a w komentarzach pod wpisem ludzie masowo zamieszczają swoje prace inspirowane oryginałem. Ich liczba jest tak duża, że śmiało możemy mówić już o nowej modzie na prezenty dla nauczycieli.

facebook
Podziel się

Wy też zrobiliście oryginalną laurkę dla swoich nauczycieli? A może to was obdarowano wyjątkowym prezentem? Pochwalcie się nam zdjęciami swoich prezentów, wysyłając je na adres dziejesie@wp.pl. Wasze prace będziecie mogli obejrzeć na stronie głównej Wirtualnej Polski i na naszym profilu facebookowym!

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP