Trwa ładowanie...
d3agsn2

Kwiatkowski pośrednikiem między Agorą a rządem?

Według Adama Michnika, podczas jego pierwszej rozmowy z premierem, dotyczącej sprawy Rywina, padło nazwisko prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego jako osoby, która zgłosiła się do premiera w roli pośrednika między Agorą czy też "Gazetą Wyborczą" a rządem.

d3agsn2
d3agsn2

Poseł Jan Rokita (PO) spytał Michnika, czy podczas jego pierwszej rozmowy z premierem Leszkiem Millerem, 17 lipca, padły w jakimkolwiek kontekście nazwiska Roberta Kwiatkowskiego albo Włodziemierza Czarzastego.

"Wydaje mi się, że tak" - odpowiedział Michnik po chwili zastanowienia.

"Jak ja przyszedłem do pana premiera i postawiłem mu to pytanie, czy on wysyłał do mnie jakichś emisariuszy, pan premier mi powiedział: nie, nie, ja nie wysłałem, ale tu do mnie ktoś się zgłosił w imieniu Agory. A może nie Agory, a może powiedział Gazety, a może w twoim imieniu, tutaj nie pamiętam" - relacjonował Michnik. - "Ktoś się zgłosił w waszym imieniu, powiedzmy żeby pośredniczyć. Zastrzygłem uszami i mówię: kto to taki. Nawet nie, nawet nie powiedziałem nic. I premier mówi: mogę ci powiedzieć kto - Robert Kwiatkowski. Powiedziałem mu, żeby się tym nie zajmował, że kto inny zajmuje się sprawą ustawy" - relacjonował Michnik.

Dodał, że chyba nie padło w rozmowie nazwisko Czarzastego.(iza)

d3agsn2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3agsn2
Więcej tematów